پاشازاده: خسته شدم و استعفا می‌دهم
پاشازاده: خسته شدم و استعفا می‌دهم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: حقیقتا خسته شدم و استعفا می‌دهم و می‌روم.

به گزارش نخل اسپورت، مهدی پاشازاده پس از پیروزی تیمش در یک هشتم نهایی جام حذفی برابر استقلال ماهشهر، اظهارکرد: دربی حساسیت خود را دارد. برخوردهای زیاد و هیجان دارد. تنها تیم شهرداری ماهشهر برنده این بازی نشد و این افتخاری برای شهر است.

وی ادامه داد: حقیقتا خسته شدم و استعفا می‌دهم و می‌روم. فقط خواهش می‌کنم به حرف‌های من گوش کنید؛ از خیلی از چیزها خسته شدم. از اینکه زمین چمن مناسب نداریم. رویا و حرف‌ها زیاد است ولی امکانات‌مان کم است. من روز اول هم گفتم، زمین باید مناسب باشد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: نیمه اول خیلی خوب روی زمین بازی کردیم ولی از بازیکنانم ناراحتم، چرا که در تمام طول هفته روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم اما نمی‌دانم چرا استرس داشتند و شاید باید من بروم و با کس دیگری مشکل حل شود. این تیم در لیگ یک نیز می‌تواند مدعی باشد.

وی بیان کرد: بازیکنان نمی‌دانند برای این طرفدارانی که این همه به خوبی آن‌ها را تشویق کردند، بازی می‌کنند. برای اولین بار فحاشی نشنیدیم. یکسری از بازیکنان تمرکز ندارند و نمی‌دانم با چه کسی در ارتباط هستند و چکار می‌کنند. هزار و یک خبر از بیرون به من می‌رسد و خسته شدم.

پاشازاده گفت: من عاشق کارم هستم و فرقی نمی‌کند کجا باشم. مشکل این است که چند نفر فکر می‌کنند من ارث پدر آن‌ها را برده‌ام. این تیم عشق مردم است ولی عده‌ای از هر جا که بتوانند تیم را می‌زنند. من لیاقت تیمم را می‌بینم و اگر لیاقت نداشتیم در یک چهارم جام حذفی نبودیم. تمرکز تیم را بهم ریخته‌اند و خود بازیکنان هم آماتوربازی در می‌آورند.

وی عنوان کرد: بهانه نمی‌آورم. این قدر تیم را اذیت نکنید. این‌قدر شیطنت نکنید. این تیم چه با من، چه بدون من بالا می‌آید.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر درخصوص این دیدار نیز گفت: بازی خوبی بود و حریف نیز تلاش خود را کرد. از خیلی از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم و این به عدم تمرکزمان بر می‌گردد. هواداران و لیدرهای‌مان سنگ تمام گذاشتند.

وی درباره بازی بعدی تیمش نیز افزود: ان‌شاالله از سرمربی بعدی تیم در این زمینه سوال بپرسید. من تصمیم استعفا را قبل از بازی امروز گرفته بودم و ربطی به این دیدار ندارد.

پاشازاده گفت: من می‌خواهم از این تیم محافظت کنم و مشکلات باید حل شود. کل شهر باید بخواهد تا تیم بالا بیاید. این جا ما دو سه دسته هستیم. هر کاری کنیم، چوب لای چرخ‌مان می‌گذارند و اذیت‌مان می‌کنند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان