برای جابجایی رکوردم به امارات میروم
برای جابجایی رکوردم به امارات میروم

متقیان، بانوی پرافتخار خوزستانی از وضعیت آمادگی خود جهت حضور در مسابقات جهانی امارات می گوید.

هاشمیه متقیان در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت در رابطه با حضور خود در اردوی آمادگی جهت حضور در مسابقات جهانی امارات اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی معلولان کشور به مدت ۷ روز در تهران برگزار شد و امروز به پایان رسید.

 

بانوی پرافتخار خوزستانی پرتاب نیزه ایران در ادامه گفت: اردوی خوبی داشتیم و توانستیم با راهنمایی مربیان، ایرادات خود را رفع کنیم تا با قدرت در مسابقات جهانی امارات حضور پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: از خوزستان بجز خودم، امان اله پاپی و حامد امیری و زهرا کرم زاده نیز به عنوان مربی در این اردو حضور داشتیم.

بانوی خوزستانی تیم ملی دوومیدانی معلولان کشور در خصوص وضعیت آمادگی خود گفت: هنوز در فشار هستم و روی سرعت نیامدم اما خوشبختانه شرایط آمادگی خوبی دارم.

وی در رابطه با پیش بینی خود از حضور در مسابقات جهانی امارات گفت:با توجه به سطح آمادگی ام, انتظار جابجایی رکورد خودم را دارم و البته بتوانم بهترین مدال را هم برای کشورم کسب کنم.

متقیان در پایان گفن: از مربی خودم, خانم کرم زاده که پس از مسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا که موفق به کسب مدال طلا و نقره شدم، زحمات زیادی برای من کشید و هم چنین از بهمن رضایی، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین کشور هم به خاطر تمام حمایت هایی که دارند تشکر میکنم.

ملی پوشان معلول کشورمان، ۲۴ آبان ماه سال جاری برای حضور در مسابقات جهانی، عازم امارات می شوند و این مسابقات تا بیست و پنجم آبان ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام