تیم‌های لیگ برتری فوتبال خوزستان مجوز حرفه‌ای نگرفتند
تیم‌های لیگ برتری فوتبال خوزستان مجوز حرفه‌ای نگرفتند

آرای صدور مجوز حرفه‌ای و ملی در خصوص باشگاه‌ها توسط کمیته بدوی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

به گزارش نخل اسپورت، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های حاضر در لیگ دسته اول فوتبال به دلیل عدم ثبت مدارک موفق به دریافت مجوز ملی نشدند.

باشگاه‌های نفت مسجدسلیمان، شاهین‌ شهرداری بوشهر، پارس جنوبی جم، نساجی مازندران، ماشین‌سازی تبریز به دلیل عدم ثبت به موقع مدارک و یا تکمیل مدارک خواسته شده موفق به دریافت مجوز حرفه‌ای ملی نشدند.

باشگاه صنعت نفت آبادان باوجود تلاش بسزایی که در رابطه با تکمیل و ارسال مدارک انجام داد، به دلیل عدم تکمیل و به‌روزرسانی مدارک ایمنی ورزشگاه خانگی و آکادمی باشگاه، موفق به دریافت مجوز ملی نشد.

همچنین باشگاه‌های پیکان، سایپا و فولادخوزستان با تلاش بسزایی که داشتند به دلیل کمبود مدارک مرتبط با سرمربی بزرگسالان خود تنها موفق به دریافت مجوز ملی شدند.

باشگاه گل‌گهر سیرجان با توجه به تلاش بسیار در صورتی که بتواند بخشی از مدارک خواسته شده را تکمیل کند، مجوز ملی این باشگاه صادر می‌شود. فرصت تعلیق این باشگاه تا زمان ارسال مدارک از تاریخ صدور رای یک ماه است.

همچنین باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، شهر خودروی مشهد، ذوب‌آهن اصفهان، سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز، موفق به کسب مجوز حرفه‌ای شدند.

انتهای پیام