نگذارید ورزش‌ نابینایان خوزستان از گود قهرمانی خارج شود
نگذارید ورزش‌ نابینایان خوزستان از گود قهرمانی خارج شود

رییس هیات ورزش‌های کم‌بینایان و نابینایان خوزستان با اشاره به مشکلات مالی این هیات، گفت: از مسئولان می‌خواهم به ما کمک کنند تا ورزش‌های کم‌بینایان و نابینایان خوزستان از گود قهرمانی خارج نشوند.

به گزارش نخل اسپورت؛ وحید انصاری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که با وجود مشکلات مالی تمام اعزام‌ها به مسابقات کشوری انجام می‌شوند و کارهای هیات روی زمین نمانده‌اند، اظهارکرد: خوزستان همیشه در رقابت‌های کشوری جزو سه تیم برتر کشور است و حرف برای گفتن دارد. اکنون نیز برای این‌که ورزش‌های کم‌بینایان و نابینایان خوزستان از گود قهرمانی خارج نشوند، مسئولان باید به هیات خوزستان کمک کنند.

وی در ادامه با اشاره به استعدادیابی این هیات در مدرسه شوریده اهواز، ویژه کم‌بینایان و نابینایان، گفت: دبیر و نایب‌رییس هیات طی هفته گذشته در این مدرسه حضور پیدا کردند و به امر استعدادیابی پرداختند. طی این اقدام، ۲۴ دانش‌آموز در رشته‌های گلبال، فوتبال، دو و میدانی و شطرنج به هیات معرفی شدند. این نفرات، پتانسیل‌های خوبی هستند و می‌توانند در آینده به کشور معرفی شوند.

رییس هیات ورزش‌های کم‌بینایان و نابینایان خوزستان بیان کرد: در حال حاضر سن ورزشکاران ما رو به افزایش است و نیاز به استعدادیابی احساس می‌شود و باید بتوانیم نفراتی را جایگزین کنیم تا خوزستان همچون گذشته در کشور بر سر زبان‌ها باشد، در غیر این صورت دیگر نمی‌توان به داشتن ملی‌پوش امیدوار بود.

وی با بیان این‌که هیات را با بدهی و مشکلات بسیار تحویل گرفتم، عنوان کرد: طی یک سال گذشته تمام تلاش‌مان پرداخت بدهی‌ها و رفع مشکلات بوده است. بدهی‌های بسیاری روی دست هیات مانده و همین‌ها تا حدودی تمرکز را از ما گرفته است ولی از هیچ تلاشی برای معرفی ورزشکاران خوزستان به کشور دریغ نکرده‌ایم و با تمام وجود پای کار بوده‌ایم.

انصاری گفت: به هر حال برای استعدادیابی و کار بیشتر نیاز به بودجه و امکانات است و در حال حاضر در این زمینه با مشکل مواجه هستیم و به نوعی دست ما بسته است. از مسئولان ورزش استان می‌خواهم با توجه به استعدادهای خوبی که این هیات دارد، نگاه ویژه‌ای به ما داشته باشند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان