آویسا خوزستان گام اول را محکم برمی دارد؟
آویسا خوزستان گام اول را محکم برمی دارد؟

تیم فوتبال بانوان آویسا خوزستان در اولین گام خود، روز جمعه نوزدهم مهرماه میهمان دیگر نماینده تازه لیگ برتری شده هیأت البرزی است که یک ماه پیش در مسابقات لیگ یک، آن را شکست داده بود.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت؛ پس از تجربه ناموفق تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان در لیگ برتر، امسال با حمایت مسئولان استانی، تیم آویسا شکل گرفت تا همچنان رویای فوتبال دختران خوزستان ادامه پیدا کند.

تیم آویسا خوزستان که با اقتدار به عنوان تیم اول به لیگ برتر صعود کرد اما در زمانی که می بایست تمرینات خود را جدی و فشرده تر دنبال می کردند، زمان را از دست دادند تا با شرایط آمادگی کمتری نسبت به رقبای خود در سطح کشور وارد مسابقات لیگ برتر شوند.

آویسا جهت حضور در مسابقات لیگ برتر، یکی از ارکان اصلی خود در صعود به لیگ برتر یعنی مربی خود (فروزان سلیمانی) و مهاجم خوزستانی خود در مسابقات لیگ یک که با به ثمر رساندن ۱۶ گل، خانم گل رقابت ها شده بود و به دلیل تعلل در تصمیم گیری برای حضور در لیگ برتر، به تیم دیگری پیوست را در اختیار ندارند اما امیدواریم با اعتماد به استعدادهای بومی، مربی جدید خود( فاطمه دغاقله) و البته حمایت مستمر مسئولان استانی، فصل جاری شاهد موفقیت نماینده خوزستان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور باشیم.

گزارش: زینب سلمان زاده؛ خبرنگار نخل اسپورت