اعتراضات به تصمیم وزارت نفت به کجا می‌رسد؟
اعتراضات به تصمیم وزارت نفت به کجا می‌رسد؟

تصمیم بحث برانگیز وزارت نفت مبنی بر عدم حمایت از تیم‌های ورزشی زیرمجموعه‌اش، اعتراضات فرا‌وانی را در پی داشته که باید دید این اعتراضات چقدر جدی و مستمر خواهند بود.

به گزارش نخل اسپورت، پس از اینکه چندی پیش وزارت نفت اعلام کرد دیگر حمایت مالی خاصی از تیم‌های تحت پوشش خود نخواهد داشت، بحران خیلی زودتر از آنچه به‌نظر می‌رسید، به تیم‌های نفتی لیگ برتر نزدیک شده است.

بر این اساس دو تیم نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان که طرفداران پرشماری نیز در شهرهای‌شان و حتی سطح استان خوزستان دارند، مستقیما تحت‌الشعاع تصمیم بحث‌برانگیز وزارت نفت قرار گرفته‌اند.

مهدی تارتار و دراگان اسکوچیچ سرمربیان دو تیم نفتی خوزستان در لیگ برتر، در مصاحبه‌هایی جداگانه از وضعیت مالی تیم‌های‌شان به خصوص در ادامه مسیر مسابقات ابراز نگرانی کرده و اعلام کرده‌اند که کار کردن در این شرایط سخت و غیرممکن خواهد بود، لذا احتمال جدایی آن‌ها از جمع نفتی‌ها وجود دارد.

از سوی دیگر اعتراضات فراوانی در فضای حقیقی و مجازی از سوی اقشار مختلف راجع به این موضوع مطرح شده که در همین راستا شاهد اعتراض برخی نمایندگان مجلس و حتی رئیس هیئت فوتبال خوزستان بوده‌ایم که البته باید دید این اعتراضات چقدر مستمر و جدی خواهند بود.

این موضوع نیز مهم است که آیا در وزارت نفت اراده‌ای بر رسیدگی به این اعتراضات وجود خواهد داشت یا خیر.

انتهای پیام