هفته ششم، آخرین حضور تارتار و اسکوچیچ روی نیمکت نفتی‌ها؟
هفته ششم، آخرین حضور تارتار و اسکوچیچ روی نیمکت نفتی‌ها؟

مهدی تارتار و دراگان اسکوچیچ اعلام کرده اند که به دلیل مشکلاتی مالی قصد جدایی از تیم های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان را دارند.

به گزارش نخل اسپورت ، تیم های نفت مسجدسیلمان و نفت آبادان با مشکلات مالی پا به لیگ نوزدهم فوتبال گذاشتند و در حالی که انتظار می رفت با گذشت یکی دو هفته از آغاز لیگ برتر، مشکلات مالی این تیم ها رفع شود اما ابلاغیه جدید وزیر نفت در خصوص تیم های نفتی کار دو تیم خوزستانی را سخت تر از قبل کرد به صورتی که این تیم ها تا این جای کار پرداختی به بازیکنان خود نداشته اند و تحت فشار هستند.

عدم رفع مشکلات مالی نیز باعث شده که تارتار و اسکوچیچ طی روزهای اخیر مسوولان باشگاه های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان را تهدید به جدایی کنند.

تاتار اعلام کرده که پس از بازی فردا برابر پیکان، جدایی خود را اعلام می کند و اسکوچیچ نیز گفته که به زودی آبادان را ترک خواهم کرد.

باید دید که دیدار فردای تیم های نفت مسجدسلمان و نفت آبادان به ترتیب برابر پیکان و سایپا آخرین حضور تارتار و اسکوچیچ روی نیمکت این تیم ها است یا مسوولان این باشگاه ها به همراه دیگر مسوولان خوزستانی، فکری به حال رفع مشکلات مالی خود خواهند کرد؟

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان