فولاد خوزستان امسال از همه نظر تیم متوسطی است
فولاد خوزستان امسال از همه نظر تیم متوسطی است

کارشناس فوتبال خوزستان گفت: به نظرم نمی‌توانیم از این فولاد انتظار قهرمانی یا آسیایی شدن داشته باشیم زیرا این تیم امسال از هر نظر متوسط بسته شده است.

به گزارش نخل اسپورت , داریوش یزدی، کارشناس فوتبال خوزستان در خصوص حواشی اخیر باشگاه فولاد خوزستان و عملکرد این تیم، اظهار کرد: پستی که آقای آذری در فضای مجازی منتشر کرد شاید حاوی صحبت‌های نادرستی نبود اما زمان این صحبت‌ها و سابقه حضور وی در خوزستان، با این طرز اظهار نظر کردن تناسب ندارد.

وی افزود: آذری هر چقدر هم که مدیر خوب و با سابقه‌ای باشد، باید بداند زمان زیادی نیست که به خوزستان آمده و عکس‌العمل‌های منفی از سوی هواداران و بزرگان فوتبال استان به صحبت‌های وی طبیعی بود.

کارشناس فوتبال خوزستان و سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان‌ گفت: به نظرم نمی‌توانیم از این فولاد انتظار قهرمانی یا آسیایی شدن داشته باشیم زیرا این تیم امسال از هر نظر متوسط بسته شده است.

یزدی بیان کرد: اما نکته مهم این است که زیرساخت‌ها و سخت‌افزار حرفه‌ای فولاد را کمتر تیمی در ایران دارد و این موضوع باید سبب هدفگذاری برای قهرمانی یا سهمیه شود که متاسفانه مدیران قبلی یا فعلی این باشگاه این امر را نادیده گرفتند.

وی ادامه داد: در بعد فنی هم فقط یک نکته می‌گویم که این تیم خیلی زود تشکیل شد و تمرینات پیش فصل را به خوبی و در زمان کافی پشت سر گذاشت؛ لذا این که کادر فنی فولاد مدام بگوید در هفته‌های آینده به هماهنگی و شرایط ایده‌آل می‌رسیم پذیرفته نیست.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس