سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان:شانس زیادی برای قهرمانی آسیا داشتیم
سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان:شانس زیادی برای قهرمانی آسیا داشتیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات باشگاهی آسیا شانس زیادی داشتیم ولی مقابل نماینده ژاپن با بدشانسی شکست خوردیم.

به گزارش نخل اسپورت، هماد سامری سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سطح مسابقات باشگاه های آسیا بسیار بالا بود و تیم ها با تمام توان وارد این رقابت ها شده بودند.

وی افزود: ما در مرحله گروهی حریفان خود را با قدرت از پیش رو برداشتیم و با روحیه مناسبی وارد مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدیم و برای قهرمانی برنامه ریزی کرده بودیم.

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان گفت: نماینده ژاپن در سال گذشته عنوان نایب قهرمانی باشگاه آسیا را کسب کرده بود و امسال برای رسیدن به قهرمانی خود را بخوبی تقویت کرده بود.

سامری تصریح کرد: تمامی تیم ها در این رقابت ها شکست را تجربه کردند و این نشان از نزدیکی سطح تیم ها به یکدیگر داشت هر چند در دیدار نیمه نهایی نمایش قابل قبولی برابر نماینده ژاپن داشتیم ولی با بدشانسی از رسیدن به فینال بازماندیم.

وی اظهار داشت: ما تنها تیمی بودیم که در این مسابقات بدون بازیکن خارجی بازی کردیم و از ملی پوشان ایرانی که در این رقابت ها ما را همراهی کردند تشکر ویژه داریم زیرا با تمامی خستگی ناشی از جام جهانی حاضر به همراهی تیم پالایش نفت داشتند.

وی افزود: این رقابت ها تجربه خیلی خوبی برای بازیکنان ما به شمار می رود و باید از این تجربه در رقابت های لیگ برتر استفاده کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: تیم تا هفته آینده استراحت خواهد کرد و از هفته آینده برای حضور پرقدرت در لیگ برتر تمرین تیم آغاز می شود.

سامری تصریح کرد: از کسانی که با حمایت خود امکان حضور تیم پالایش نفت آبادان در رقابت های باشگاه های آسیا را فراهم کردند تشکر می کنیم ولی برای نتیجه گیری در رقابت های لیگ برتر هم باید حمایت شویم تا از عنوان قهرمانی دفاع کنیم.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در رقابت های باشگاه های آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شد عنوان سومی را کسب کرد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان