فولاد روند خوبی دارد و در حال پیشرفت است
فولاد روند خوبی دارد و در حال پیشرفت است

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد روند خوبی دارد و در حال پیشرفت است؛ مقابل پیکان بدشانس بودیم و آن‌ها باید خدا را شکر کنند که موقعیت‌های‌مان در دیدار با این تیم به گل تبدیل نشد.

به گزارش نخل اسپورت، عارف آغاسی، مدافع تیم فولاد خوزستان امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز درباره دیدار تیمش برابر پیکان، اظهارکرد: در نیمه اول این دیدار دو سه موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگر به گل تبدیل می‌شدند شرایط بازی در ادامه تغییر می کرد. هرچه از بازی می‌گذشت فشار روی بازیکنان ما بیشتر شد و پافشاری داشتیم که زودتر به گل برسیم و به همین دلیل نظم بازی از دست‌مان خارج شد، وگرنه راحت می‌توانستیم با اختلاف دو سه گل برنده این دیدار باشیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم نیز هر دو تیم شانس گلزنی داشتند که البته شانس‌های پیکان به تیم ما بر می‌گشت زیرا در هنگام حمله ما طبیعی بود که تیم حریف در ضد حملات صاحب موقعیت شود. پیکانی‌ها باید خدا را شکر کنند که موقعیت‌های‌مان به گل تبدیل نشد. همان‌طور که مربی تیم حریف گفت آنها برای تک امتیاز به اهواز آمدند و به خواسته خود رسیدند.

بازیکن تیم فولاد گفت: در پنج هفته سپری شده از لیگ نتایج خوبی کسب کرده‌ایم؛ فولاد حتی در آزادی می‌توانست استقلال را شکست دهد و برابر سپاهان قدرتمند نیز یک بازی خیلی سخت داشتیم که کسب نتیجه تساوی خوب بود؛ در بازی با شهرخودرو هم با یک بازی رو به جلو و هجومی موفق شدیم به برتری برسیم و جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

وی در پایان درخصوص اظهارات اسماعیل شریفات پس از بازی فولاد-پیکان، عنوان کرذ: او بازیکن سابق فولاد است و به نظرم نباید یک بازیکن در مورد تیم‌های دیگر کارشناسی کند. سوال من این است که چرا پس از بازی با شهر خودرو کسی حرفی نزد؟

آغاسی افزود: انتظار می‌رود کسانی که سابقه بازی در فولاد را داشته‌اند، بیشتر از تیم حمایت کنند و توقع از این نفرات بیشتر است. شاید بهتر باشد ما خوزستانی‌ها بیشتر از همدیگر حمایت کنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس خوزستان