عیسی‌زاده: تاکنون یک ریال هم پرداختی نداشته‌ایم
عیسی‌زاده: تاکنون یک ریال هم پرداختی نداشته‌ایم

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: در حال تلاشیم تا با برطرف شدن مشکل مالی باشگاه بتوانیم به بازیکنان تیم پرداختی داشته باشیم.

به گزارش نخل اسپورت , علی عیسی‌زاده در خصوص گله‌مندی اسکوچیچ از عدم پرداختی به بازیکنان، اظهارکرد: آقای اسکوچیچ درست می‌گوید و با گذشت چهار هفته از لیگ برتر هنوز بازیکنان ما یک ریال هم دریافت نکرده‌اند. با مشکل مالی مواجه‌ایم و در مدت اخیر در حال تلاش برای برطرف کردن این مشکل بوده‌ایم. امیدوارم طی روزهای آینده بتوانیم بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم تا با آرامش خاطر بیشتری در مسابقات شرکت کنند.

وی بیان کرد: ‌تیم تا این‌جای رقابت‌ها نتایج خوبی کسب کرده است و از عملکرد و نتایج رضایت داریم. آقای اسکوچیچ و دستیارانش نیز به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهد و از نظر تیمی هیچ مشکلی نداریم. خدا را شکر تیم یک دست و همدلی داریم که می‌تواند برای مردم آبادان و خوزستان روزهای خوبی را رقم بزند.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا امسال تیم می‌تواند به سهمیه آسیا برسد؟ گفت: رسیدن به رده‌های بالای جدول و بودن جزو مدعیان کسب قهرمانی و سهمیه، داشتن یکسری ابزار و شرایط خاص را می‌طلبد ولی همانطور که می‌بینید ما ابتدای راه هستیم و مشکل مالی گریبانگیر تیم است. رفع همین مشکلات و موانع، انرژی زیادی از مجموعه باشگاه و تیم می‌گیرد و کار را برای موفقیت سخت می‌کند.

وی بیان کرد: امسال نفرات با تجربه و جوان بومی خوبی در تیم داریم که در کنار بازیکنان غیربومی ترکیب خوبی برای نفت هستند که همگی دغدغه‌شان شاد کردن دل مردن آبادان و خوزستان است. از هواداران می‌خواهم شرایط باشگاه را درک کنند، صبور و در کنار تیم باشند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان