راه برای تیم‌داری‌مان در لیگ برتر فوتبال بانوان هموار شده است
راه برای تیم‌داری‌مان در لیگ برتر فوتبال بانوان هموار شده است

مدیرعامل باشگاه آویسا خوزستان با بیان این‌که این تیم در فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان کشور شرکت می‌کند، گفت: در اولین حضور هدف‌مان فقط حفظ سهمیه خوزستان است.

به گزارش نخل اسپورت , زهرا عبدالوند با بیان این‌که تیم بانوان آویسا در لیگ برتر فوتبال شرکت می‌کند، اظهارکرد: تیم ما مقتدرانه توانست عنوان قهرمانی لیگ دسته یک کشور را به دست آورد و نماینده خوزستان در لیگ برتر کشور باشد. البته در مدت اخیر مشکلاتی بر سر راه قرار گرفت که تیم‌داری آویسا در لیگ برتر را تحت شعاع و در هاله ابهام قرار داد ولی خدا را شکر اکنون راه برای ادامه کار تا حدودی هموار شده است.

*نامهربانی دیدم ولی سکوت کردم

وی بیان کرد: در این مدت به دنبال کارهای تیم بودم و تیم رها نشده بود اما این مشکلات در بستن به موقع تیم تاخیر ایجاد کرد. در این مدت نامهربانی‌هایی دیدم و حرف‌هایی شنیدم ولی باتوجه به هدفم که کمک به پیشرفت فوتبال دختران خوزستان است، چشم خود را بر این نامهربانی‌ها بستم و اجازه ندادم هدفم تحت تاثیر قرار بگیرد و تنها سکوت کردم زیرا معتقدم که حقیقت واقعی در سکوت نهفته است. من اکنون قویتر از قبل برای خدمت به دختران فوتبالیست خوزستانی پای کار هستم. این حرف‌ها و نامهربانی‌ها از انگیزه من برای رسیدن به اهدافم کم نمی‌کند و توجهی به حاشیه‌های فوتبال ندارم.

*با تیمی بومی در لیگ برتر شرکت می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه آویسا با بیان این‌که هدفم ایجاد فرصت برای پیشرفت و رشد فوتبال دختران خوزستان است، گفت: تلاشم بستن تیمی بومی با استفاده از استعدادها و نخبه های فوتبال بانوان استان است. البته برای فصل پیش‌رو لیگ برتر احتمال دارد، یکی دو بازیکن غیربومی نیز جذب کنیم. امیدوارم بازیکنان استان همکاری لازم را داشته باشند و هم به من و هم به پیشرفت خود و فوتبال خوزستان کمک کنند. درست است که سایر تیم‌ها بازیکنان شاخص و خوبی را جذب کرده‌اند ولی من به استعداد دختران خوزستانی ایمان و باور دارم و مطمئنم که می‌توانند خود را بیش از این مطرح کنند.

*آغاز تمرینات تیم آویسا به زودی

وی ادامه داد: به زودی تست‌گیری و تمرینات تیم برای حضور در لیگ برتر آغاز می‌شود. همچنین به زودی کادرفنی تیم معرفی خواهد شد تا روند جذب بازیکنان آغاز شده و بتوانیم از پتانسیل و ظرفیت دختران استان به خوبی بهره ببریم.

*حضور در لیگ برتر بدون حمایت هیچ شرکت و ارگان

عبدالوند تاکید کرد: تیم آویسا بدون حمایت هیچ شرکت و ارگانی و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و به عنوان تیمی مسقل در لیگ برتر شرکت می‌کند و امیدوارم بتوانیم فرصت خوبی برای بروز استعدادهای ناب خوزستانی ایجاد کنیم.

*اخلاق مداری، اولویت باشگاه آویسا

وی با بیان این‌که در باشگاه آویسا اخلاق‌مداری در اولویت است، عنوان کرد: بسیار به موضوع اخلاق تاکید دارم و می‌خواهم تیمم که نماینده خوزستان در لیگ حرفه‌ای کشور است، از نظر اخلاقی و فرهنگی نیز زبانزد باشد و به خوبی فرهنگ مردم اخلاق‌مدار خوزستان را به همگان نشان دهد.

*آکادمی آویسا به زودی راه اندازی می‌شود

مدیرعامل باشگاه آویسا خوزستان گفت: همچنین به زودی آکادمی باشگاه آویسا راه‌اندازی می‌شود تا بتوانیم ضمن خدمات‌رسانی به علاقه‌مندان این رشته، استعدادها را نیز شناسایی کرده و به قوی‌تر شدن فوتبال بانوان خوزستان طی سال‌های آینده کمک کنیم.

*هدف حفظ سهمیه خوزستان در لیگ برتر است

وی درباره هدف این باشگاه در لیگ برتر کشور نیز عنوان کرد: حضور در لیگ برتر اولین تجربه آویسا خوزستان است. تلاش ما بستن یک تیم بومی است و مطمئنا در سال اول حضورمان به دنبال قهرمانی یا قرار گرفتن در رده‌های بالایی جدول نیستیم. هدف ما حفظ سهمیه استان در لیگ برتر، معرفی استعدادهای خوزستانی به کشور و آماده کردن تیمی قوی برای سال‌های آینده است. ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم و ان‌شاءالله با توجه به برنامه‌های مدنظر نیز طی سال‌های آینده می‌توانیم به قرار گرفتن در رده‌های بالایی جدول امیدوار باشیم. این موضوع زمان‌بر بوده و نیاز به صبر دارد.

*امیدوارم در لیگ برتر هم حمایت اداره‌کل ورزش خوزستان را داشته باشیم

عبدالوند بیان کرد: تیم آویسا برای حضور در لیگ دسته یک کشور در مدت زمان کمی بسته شد که جا دارد بابت حضور قوی در این مسابقات از حمایت مجموعه اداره کل ورزش و جوانان خوزستان قدردانی کنم. امیدوارم اداره‌کل ورزش استان در لیگ برتر نیز همانند لیگ یک حمایت لازم را از آویسا داشته باشد.

*هدفم درآمدزایی از فوتبال نیست

وی تاکید کرد: اگر هدف من از حضور در فوتبال درآمدزایی بود، می‌توانستم در بخش‌های دیگر ورزش به هدف خود برسم ولی هدفم تنها کمک به پیشرفت و دیده شدن دختران با استعداد خوزستانی است. می‌خواهم نشان دهم که در خوزستان دختران فوتبالیست خوب بسیاری وجود دارد که می‌توانند مطرح شده و حتی به تیم‌ملی برسند.

*می‌توان کارهای ماندگاری برای بانوان خوزستان انجام داد

مدیرعامل باشگاه آویسا خوزستان گفت: من اولین مدیرعامل خانم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور هستم و انتظار دارم مسوولان استان نیز حامی باشگاه آویسا باشند تا این تیم با کمک یکدیگر نماینده خوبی برای خوزستان در لیگ برتر باشد. هیچ کاری به تنهایی انجام شدنی نیست و همه باید آستین همت را بالا زده و پای کار بیایند. زمان زیادی نداریم اما با همدلی می‌توان کارهای خوب و ماندگاری برای فوتبال بانوان استان انجام داد.

*دغدغه‌ام قهرمانی با نفرات غیربومی نیست

وی بیان کرد:‌ نگاه من به فوتبال این نیست که برای حضور در لیگ بخواهم تنها بازیکنان استان‌های دیگر را جذب کنم و بعد هم بدون بومی‌های استان قهرمان شوم. همان‌طور که قبلا هم گفتم هدفم پرورش استعدادهای خوزستانی و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها است تا طی سال‌های آینده با افتخار بگویم که تیم آویسا توانسته چند بازیکن خوزستانی را به جامعه فوتبال معرفی کند. نمی‌خواهم دغدغه‌ام فقط قهرمانی و استفاده از نفرات غیربومی باشد زیرا با این رویکرد کمکی به خوزستان نخواهم کرد. من به دنبال معروف شدن نیستم که بخواهم فقط به فکر قهرمانی باشم و این عنوان را تنها به یدک بکشم. در این مدت نیز مصاحبه‌ای نداشتم و تلاش کردم کارها را پیش‌ببرم و برای آینده بهتر تیم آویسا تصمیمات خوب و سازنده بگیرم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان