اسکوچیچ: مشکلات مالی بسیاری داریم
اسکوچیچ: مشکلات مالی بسیاری داریم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در حال حاضر مشکلات بسیاری به لحاظ مالی در باشگاه است که می‌خواهم تماشاگران این مسائل را بدانند و با وجود آن از ما حمایت کنند.

به گزارش نخل اسپورت ، درگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: دیدار با ذوب آهن بازی بسیار مهمی برای ما خواهد بود و تلاش ما در این بود که بازینان دیدار با پرسپولیس را فراموش کنند و در این راه زمان بسیار کمی برای ریکاوری داشتیم.

وی با تأکید بر اینکه قصد ما ریکاوری ذهنی و بدنی بازیکنان در این زمان کم بود، افزود: ذوب آهن تیم جوان، پرتحرک و خوبی است، ولی ما در زمین و خانه خود بازی می‌کنیم و تمام تلاش ما این است که بتوانیم برنده از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: در حال حاضر مشکلات بسیاری به لحاظ مالی در باشگاه است که می‌خواهم تماشاگران این مسائل را بدانند و با وجود آن از ما حمایت کنند.

اسکوچیچ با اشاره به عدم پرداخت مطالبات تیم در سه ماه گذشته، عنوان کرد: امیدواریم که این مشکلات بر بازی نفرات ما تأثیر نگذارد چون بازیکنان ما حرفه‌ای هستند اما چنین مشکلاتی در زندگی هر کس به وجود آید، قطعا تأثیرگذار خواهد بود.

وی در خصوص دستور وزیر نفت مبنی بر عدم حمایت از تیم های نفتی، گفت: من مربی هستم و مسئول هدایت فنی تیم، نمی‌توانم این سؤال را جواب دهم، اما بدون پرداخت مطالبات مثل حق پخش تلویزیونی و سایر درآمدهای قانونی، یک باشگاه چطور می تواندن سرپا بماند و به فعالت خود ادامه دهد؟!

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس