سیاوش بختیاری‌زاده:  چرا به دختران مظلوم خوزستان، وعده های بیهوده می‌دهید؟
سیاوش بختیاری‌زاده:  چرا به دختران مظلوم خوزستان، وعده های بیهوده می‌دهید؟

پیشکسوت خوزستانی فوتبال کشور گفت:
نماینده های ما؛ آقای یوسفی، آقای الباجی و آقای ساری الان کجا هستند که ببینند با تنها تیم بانوان فوتبال خوزستان چه برخوردی می شود؟

سیاوش بختیاری زاده در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: شب قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر، استادیوم پر شده بود از مسئولانی که فقط می خواستند با جام قهرمانی عکس بگیرند و نسبت به آن، ادعای ارث می‌کردند.

پیشکسوت خوزستانی فوتبال کشور در ادامه گفت: پس از آن همه جشن و عکس هایی که گرفته شد، الان نه کسی کاپ قهرمانی و نه مسئولان را دیده است؛ حداقل، کاپ قهرمانی را به باشگاه استقلال خوزستان برگردانند.

وی افزود: استقلال خوزستان هم مانند استقلال اهواز به روز سیاه نشست و همان مسیری را میرود که پیش از این، استقلال اهواز، شاهین اهواز و جنوب اهواز رفتند.

بختیاری زاده درخصوص وضعیت تیم فوتبال بانوان آویسا خوزستان گفت: مانند همیشه، صرفا شاهد قول‌های مسئولانی هستیم که خبری از عمل کردن پشت آن قول‌ها نیست.چرا به این دختران مظلوم که به حرف های شما، امید داشتند قول‌های بیهوده می دهید؟ مگر شما دختر ندارید؟

وی اظهار کرد: مگر می شود استانی که ۸۴ درصد اقتصاد و بیت المال کشور را تأمین می کند، همین یک تیم بانوانی که داریم را نتوانند حمایت و تأمین کنند؟

بختیاری زاده بیان کرد:فصل انتخابات که می شود، از در و دیوار استادیوم، کاندید وارد می شود، ما هم بنا به وظیفه شرعی و ملی, پای صندوق های رأی می رویم اما متاسفانه همین که رأی را گرفتند، می‌روند و پشت سرشان را نگاه هم نمی‌کنند.

وی در ادامه بیان کرد: نماینده های ما؛ آقای یوسفی، آقای الباجی و آقای ساری الان کجا هستند که ببینند با تنها تیم بانوان فوتبال خوزستان چه برخوردی می شود؟

پیشکسوت خوزستانی فوتبال در پایان گفت: نه این سه نفر و نه هیچ کاندید دیگری، ۶ ماه دیگر که انتخابات هست، نه از خانم ها نه آقایان، نه از ورزشکاران و نه پیشکسوتان هیچ انتظار کمک و حمایتی نداشته باشند.

انتهای پیام