از هیاهو تا هیچ/ داستان دختران فوتبالیست خوزستانی
از هیاهو تا هیچ/ داستان دختران فوتبالیست خوزستانی

دختران خوزستان، مدتی بود که به هوای حضور مجدد یک نماینده از آنها در لیگ برتر فوتبال بانوان، سر از پا نمی شناختند اما مدتی هست که هیچ خبری از آن عزمی که در سطح استان شکل گرفت نیست.

به گزارش نخل اسپورت، پس از فصل ناموفق تیم بانوان فوتبال استقلال خوزستان در فصل گذشته لیگ برتر بانوان، با حمایت مسئولان استانی، تیم آویسا خورستان در حالی‌که کمتر از یک ماه شکل گرفته بود در لیگ یک شرکت کرد و مقتدرانه هم به عنوان تیم نخست به لیگ برتر راه یافت.

پس از دو هفته از صعود مقتدرانه این تیم به لیگ برتر بانوان، در حالیکه فقط دو روز به قرعه کشی مسابقات باقی مانده تکلیف تنها نماینده خوزستانی برای حضور در این مسابقات مشخص نیست و هیچ گونه مدارکی از آویسا خوزستان به فدراسیون ارسال نشده است.

بازی کردن در لیگ برتر برای هر بازیکن دختری، مهم است اما در شرایطی که فقط دو روز به قرعه کشی مسابقات باقی مانده آیا بازیکنانی که با توجه به وعده‌هایی که از سوی تیم آویسا به آنها داده شد، زمان کافی برایشان باقی مانده تا بتوانند با تیم های دیگری وارد مذاکره شوند؟ درحالی‌که بازیکنان این تیم حتی دو روز باقی مانده به قرعه کشی مسابقات نمی دانند بمانند و آویسایی خواهد بود یا خیر؟

انتهای پیام