در سه ماه پایانی سال جاری، یک تورنمنت بین المللی در منطقه اروند برگزار می کنیم
در سه ماه پایانی سال جاری، یک تورنمنت بین المللی در منطقه اروند برگزار می کنیم

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان در جلسه مجمع هندبال استان خوزستان با اشاره به ظرفیت بالا و غنی استان خوزستان، اعلام کرد، قصد برگزاری یک تورنمنت بین المللی را در منطقه اروند خوزستان دارد.

به گزارش نخل‌اسپورت؛ علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال کشور در مجمع هندبال استان خوزستان که امروز؛ بیستم شهریورماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: استان خوزستان یکی از قطب های هندبال کشور و کارخانه بازیکن سازی هندبال ایران است. خوزستان یکی از استان هایی است که همیشه حضوری فعال و پررنگ در تمامی رده های سنی داشته است.

وی در ادامه گفت: پیش از خوزستان، استان های دیگری بودند که جهت برگزاری مجمع، درخواست داده بودند اما به دلیل شرایط خاص استان خوزستان اولویت را به این استان دادیم و بخاطر اهمیتی که برای فدراسیون دارد، به شخصه پیگیر برگزاری مجمع آن بودم.

رئیس فدراسیون هندبال کشور ضمن تبریک به کجبافی، رئیس جدید هندبال استان خوزستان گفت: آقای کجبافی با اعتماد حداکثری از سوی اعضاء مجمع، انتخاب شد. با توجه به وزنه سنگین هندبال خوزستان در کشور، انتظارات و توقعات از ایشان زیاد خواهد بود که انتظار می رود در چارچوب و با هماهنگی کامل با اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و فدراسیون هندبال، به وعده های خود جامه عمل بپوشاند.

پاکدل افزود: از دیگر کاندیدهای این مجمع نیز تشکر می کنم و از رئیس جدید هیأت هندبال خوزستان، انتظار دارم از ظرفیت کاندیدهای دیگر استفاده کند تا هندبال خوزستان را به جایگاه اصلی خود در سطح کشور برسانند.

پاکدل با اشاره به ظرفیت غنی استان خوزستان عنوان کرد: با ظرفیت بالای استان خوزستان در زمینه صنعتی و البته پتانسیل بالای آن در هندبال، واقعا جای حداقل یک تیم از خوزستان در لیگ برتر کشور خالی است که امیدواریم با درایت رئیس جدید این هیأت در خوزستان، سال دیگر شاهد این اتفاق در بخش آقایان و البته حتی بخش بانوان باشیم؛ البته در بخش بانوان ما امتیاز یک تیم دسته اول را به خوزستان دادیم.

وی بیان کرد: خلاء ایجاد شده در هندبال خوزستان اگر به زودی حل نشود، ممکن است هندبال این استان را به زودی با چالش های جدی روبرو کند. خوزستان، هندبالیست های بسیار خوبی دارد؛ همین الان، ۱۰ نفر از هندبالیست های خوزستانی در تیم های مختلف لیگ برتر کشورمان حضور دارند؛ خوزستان با همین نفرات می تواند یک تیم بسیار قوی در سطح کشور داشته باشد که حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان خوزستان، برنامه داریم که در سه ماهه آخر سال جاری، یک تورنمنت بین المللی چهارجانبه را در منطقه اروند خوزستان برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال کشور در پایان از هیأت هندبال بهبهان بابت میزبانی خوبی که از اردوی تیم ملی کشورمان داشت، قدردانی کرد.

انتهای پیام