هرمزی: هدف استقلال ملاثانی موفقیت در لیگ دو است
هرمزی: هدف استقلال ملاثانی موفقیت در لیگ دو است

سرمربی تیم استقلال ملاثانی گفت: با توجه به زمان محدودی که داریم نگاه ما به جام حذفی نگاه بازی تدارکاتی بود زیرا هدف اصلی ما موفقیت در لیگ دسته دوم است.

به گزارش نخل اسپورت، در حالی که تیم فوتبال استقلال ملاثانی پس از صعود به لیگ دسته دوم فوتبال ایران، روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و بحث فروش یا جابجایی امتیاز این باشگاه بارها مطرح شد، سرانجام مدیران این تیم تصمیم گرفتند تیم‌داری خود را قطعی کرده و داریوش هرمزی را به‌عنوان سرمربی معرفی کنند.

هرمزی در اولین گام موفق شد با استقلال ملاثانی از اولین مرحله جام حذفی صعود کند، هرچند این مسیر در ادامه مسابقات جام حذفی طی نشد و استقلالی‌ها با شکست دو بر یک مقابل تیم لیگ یکی خیبر خرم آباد حذف شدند اما با داریوش هرمزی به گفت‌وگو نشستیم تا آخرین وضعیت تیمش را جویا شویم.

گفت‌وگوی خبرنگار فارس را با داریوش هرمزی را در ادامه می‌خوانید.

فارس: وضعیت تیم استقلال ملاثانی به کجا رسید؟ بر اساس شایعات گفته می‌شد امتیاز این تیم واگذار شده است.

هرمزی: استقلال ملاثانی تیمی مردمی و برخواسته از دل مردم شریف شهرستان باوی است، وضعیت امتیاز این تیم هم مشکلی ندارد و همان‌طور که گفتید هر چه در این باره مطرح شده شایعه بوده است. تیم هم در جام حذفی باشگاه‌های کشور به‌نام استقلال ملاثانی شرکت کرد و هم اینکه قراردادهای بازیکنان و کادر فنی ثبت سیستم نقل انتقالات سازمان لیگ شد و این یعنی مشکلی نیست.

فارس: چند درصد تیم خود را بسته و مهره های مدنظر را جذب کرده اید؟

هرمزی: در مورد بستن تیم؛ اینکه این تیم با توجه به وجود همان شایعات در فضای مجازی و…‌‌. باعث شد جذب بازیکنان دلخواه انجام نگردد و اینکه حضور بازیکنان باکیفیت بالا نیاز به انگیزه‌های مالی دارد که این موضوع در استقلال ملاثانی که فاقد اسپانسر است اتفاق نیفتاد.

ولی ما سعی کردیم از فرزندان ملاثانی و شهرستان باوی و خوزستان بازیکنان مورد نظرمان که با شرایط خاص ما کنار بیایند را جذب استقلال ملاثانی کنیم.

فارس: با توجه به حذفتان از جام حذفی، مایلیم بدانیم که هدف خاصی را در جام حذفی دنبال می‌کردید یا از همان ابتدا فقط به دنبال موفقیت در لیگ دسته دو بودید؟

هرمزی: با توجه به زمان محدودی که داشتیم نگاه ما به جام حذفی نگاه بازی تدارکاتی بود زیرا هدف اصلی ما موفقیت در لیگ دسته دوم است.

فارس: با توجه به اینکه از نظر مالی مشکلات زیادی گریبانگیر این تیم است، چگونه حاضر به همکاری و پذیرش هدایت این تیم شدید؟

هرمزی: تیم استقلال ملاثانی در واقع تیم خود بنده است، چرا که این تیم از لیگ دسته یک استان که قهرمان شد تا لیگ برتر خوزستان آن هم با قهرمانی تا لیگ دسته سوم با هدایت بنده و زحمات بازیکنان و حمایت مردم خوب ملاثانی بوده است. این موضوع من را مجاب کرد به خانه خودم برگردم، البته از سردار بوکان و ایران جوان بوشهر پیشنهاد داشتم و مذاکرات جدی هم صورت پذیرفت که ترجیح دادم به شهر خودم خدمت کنم.

مشکلات مالی وجود دارد آن‌هم زیاد، ولی قصدم از حضور در تیم پرشور ملاثانی، عرض اندام در لیگ دسته دوم آن هم با دست خالی است که قطعا کار خیلی سختی است ولی شدنی، البته ما نیاز به توجه و دیده شدن داریم که امیدوارم شما رسانه ها درد و مظلومیت مارا به گوش استان برسانیدو بخواید که به یاری این تیم مظلوم بشتابند.

گفت‌وگو: محمدامین ناصرین

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس خوزستان