حضور مربی بدنساز تیم ملی کاراته در اهواز
حضور مربی بدنساز تیم ملی کاراته در اهواز

سرپرست هیات کاراته استان خوزستان از حضور مربی بدنسازی تیم ملی در اهواز و برگزاری کلاس های آموزشی در مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش نخل اسپورت، نگار افشین سرپرست هیئت کاراته استان خوزستان در خصوص برنامه‌های هیئت در ایام پیش رو، اظهار کرد: کاراته خوزستان در بخش آموزش ضعف‌های زیادی دارد که برای برطرف کردن این ضعف‌ها برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم و قرار است به‌زودی برنامه‌های موثری را برای اولین بار در استان در حوزه آموزش برگزار کنیم.

وی گفت: وجود یک کمیته آموزش پویا و فعال در هیئت استان بسیار ضروری و لازم است که باید این کمیته بتواند در طول سال سمینار‌ها و کارگاه‌های مفید و کاربردی برای مربیان و ورزشکاران برگزار کند.

افشین بیان کرد: در نیمه دوم مهرماه سال جاری دو کارگاه مهم و کاربردی برگزار خواهیم کرد، این کارگاه‌ها برای اولین بار است که توسط هیات کاراته خوزستان برگزار می‌شوند.

سرپرست هیئت کاراته استان در ادامه گفت: دوره‌ کمک‌های اولیه و نحوه برخورد با مصدومیت‌های در حین تمرین یا مسابقات و همچنین دوره‌های بدنسازی و آمادگی جسمانی مختص ورزش‌های رزمی با حضور مربی بدنساز تیم ملی کاراته، از مهم‌ترین برنامه‌های هیئت کاراته در نیمه دوم مهر می‌باشد.

انتهای پیام