با این رای ما از حضور در ادامه لیگ برتر فوتسال انصراف می‌دهیم
با این رای ما از حضور در ادامه لیگ برتر فوتسال انصراف می‌دهیم

سرپرست تیم فوتسال ملی‌حفاری رای کمیته انضباطی درباره اتفاقات دیدار این تیم برابر سوهان محمد سیمای قم را عادلانه ندانست و گفت: اگر به این صورت باشد، از حضور در ادامه لیگ برتر انصراف می دهیم.

به گزارش نخل اسپورت، حسین کاظمی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، در واکنش به صحبت‌های اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی مبنی بر این‌که تا اطلاع ثانوی تیم ملی‌حفاری از انجام دیدارهای خانگی در شهر و استان خود محروم است، اظهارکرد: ما فقط در شهر خودمان حاضر به بازی هستیم و این رای اصلا عادلانه نیست زیرا در حالی که روز گذشته شرایط برای ادامه بازی فراهم شد، خود آقای کمربسته داور بازی دیگر قصد سوت زدن در ادامه مسابقه را نداشت.

وی با بیان این‌که روز گذشته نماینده بازی و دبیر کمیته فوتسال نیز شرایط را مهیای ادامه بازی می‌دانستند، گفت: حتی آقای خزفروش، نماینده فدراسیون فوتبال نیز در پاسخ به سوال خبرنگاری که چرا زمانی که جو آرام شد، شما به عنوان نماینده فدارسیون به داور کمک نکردید که بازی ادامه پیدا کند، گفته بود که “در این زمینه به داور کمک کردیم و شرایط را برای او توضیح دادیم” و این یعنی خود داور قصد سوت زدن ادامه بازی را نداشته است.

سرپرست تیم فوتسال ملی‌حفاری با بیان این‌که همیشه اخلاق مداری در راس اقدامات باشگاه حفاری قرار دارد، عنوان کرد: باشگاه برای تیم‌داری هزینه بسیاری انجام داده و درست نیست که زحمات باشگاه حفاری که سال‌های بسیاری است در لیگ حضور موفق داشته است، این‌گونه هدر برود. رای کمیته انضباطی عادلانه نیست و اگر رای تغییر نکند، ملی‌حفاری از حضور در ادامه لیگ انصراف خواهد داد.

وی با تاکید بر این‌‌که شرایط در نیمه دوم برای ادامه بازی فراهم شد اما خود داور حاضر به بازگشت به زمین نشد، افزود: باشگاه ملی حفاری همچنین شکایت خود را از داوران این دیدار با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرده است.

کاظمی در پایان با گله‌ ‌مندی از رای کمیته انضباطی، خاطر نشان کرد: برای ما جای سوال است که چرا کمیته انضباطی در اتفاقات بدتری که سال‌های قبل رخ داد، چنین واکنشی نداشت و تنها به جریمه نقدی تیم‌ها اکتفا کرد؟

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان