هواداران برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند
هواداران برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: توقع ما این است که هواداران زیادی برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند.

به گزارش نخل اسپورت از آبادان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: بازی قبل را فراموش کردیم و تمرکزمان برای بازی فردا است چرا که این دیدار برای ما مهم است.

وی با بیان اینکه اگر نتوانیم در بازی فردا پیروز شویم، برد مقابل فولاد بی ارزش خواهد شد، افزود: در طول هفته خوب کار و تلاش کردیم و فکر می‌کنم بازیکنان اهمیت بازی دوم ما را درک کرده‌اند و توقع ما این است که هواداران زیادی برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: می‌دانیم که بازی راحتی برای ما نخواهد بود و تلاش ما این بود که تیم را برای بازی فردا آماده کنیم.

اسکوچیچ با تأکید بر این موضوع که استاندارد کردن ورزشگاه‌ها، موضوع خوبی است که فدراسیون در این مسئله قوی ظاهر شده است و کارهای زیادی دارند که انجام بدهند و قوانین را اجرا کنند، گفت: هنوز در خصوص میزبانی قطعی در بازی فرددا چیزی اعلام نشده اما من همیشه انتظار این را دارم که در لحظات آخر خبر به دستم برسد.

وی با اشاره به تنها غایب تیمش در بازی فردا، افزود: فقط محمود مطلق زاده که از سال گذشته محرومیت انضباطی دارد نمی تواند تیم ما را همراهی کند.

اسکوچیچ با اشاره به حضور هواداران تیم صنعت نفت و امکان ایجاد اشکالاتی در روند بلیط فروشی، عنوان کرد: در جریان شرایط نیستم و نمی توانم توصیه‌ای در این خصوص داشته باشم و امیدوارم در آینده مثل همه جای دنیا، تماشاگران بتوانند به این شکل جدید بلیط خود را تهیه کنند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: من به بازیکنان جوان ایمان دارم و فرقی بین هر دو بازیکن جوان و با تجربه نیست و مهم کیفیت بازیکن است. در فصل جاری خیلی امیدوار به جذب بازیکن خارجی نیستم و بازیکنان فعلی نیز هنوز دریافتی نداشتند.

به گزارش نخل اسپورت ، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به دلایل نامعلومی از حضور در نشست پیش از دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در هفته دوم خودداری کرد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس