مقام پنجمی تیم تنیس روی میز دختران خوزستان در المپیاد استعدادهای برتر کشور
مقام پنجمی تیم تنیس روی میز دختران خوزستان در المپیاد استعدادهای برتر کشور

تیم تنیس روی میز دختران خوزستان در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در جایگاه پنجم قرار گرفتند.

به گزارش نخل اسپورت، تیم دختران خوزستان جهت شرکت در دومین المپیاد استعدادهای برتر ایران مورخ ۲ شهریورماه به اصفهان اعزام شد که در نهایت تیم خوزستان مقام پنجمی این رقابت‌ها را به دست آورد.

مسابقات تيمى این دور از رقابت‌ها از ٣شهريورماه (دور مقدماتى) آغاز گردید، که خوزستان در بازی اول خود موفق شد کردستان را با نتیجه ۳ بر ۰ مغلوب کند و در دومین دیدار خود در مقابل تهران نتیجه بازی را ۳ بر ۲ واگذار کرد و در بازی آخر دور مقدماتی موفق شد لرستان را با نتیجه ۳ بر ۰ شکست دهد و به دور یک هشتم نهایی صعود کند.

در دور يك هشتم تيم خوزستان موفق شد ٣بر ۱ استان مرکزی را شکست دهد و به يك چهارم راه پيدا كند، در بازی یک چهارم نهایی تیم خوزستان در مقابل مازندران نتیجه را ۳ بر ۲ واگذار کرد.

در نهایت برای کسب مقام پنجم، ششمی باری دیگر دو تیم خوزستان و تهران در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این خوزستان بود که توانست با نتیجه ۳ بر ۱ تهران را شکست دهد و مقام پنجمی را بدست بیاورد.

همچنین در بخش انفرادی این مسابقات در تاريخ ٦شهريور شروع شد که در دور مقدماتى زهرا ميراب زاده، فرناز اسكندرى، آيه آبادى مقام اول در جداول خود كسب كرده و به دور بعدى راه يافتند.

دختران نوجوان خوزستانی در بخش انفرادی نتوانستند مقامی بدست بیاورند.

اعضای تیم اعزامی استعدادهای برتر استان خوزستان شامل: فرناز اسكندرى، زهرا ميراب زاده، تينا زلكى نژاد، آيه آبادى و زهرا ليموچى به عنوان مربى به دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ایران اعزام شدند.

انتهای پیام