نا امید کننده مثل استقلال خوزستان
نا امید کننده مثل استقلال خوزستان

استقلال خوزستان در هفته سوم مسابقات لیگ یک فوتبال کشور در خانه خود تن به شکست یک بر صفر مقابل فجر سپاسی شیراز داد.

به گزارش نخل اسپورت، استقلال خوزستان که با امید فراوان لیگ یک را شروع کرده بود تا به اینجا نتوانسته نتایج دلخواه هواداران این تیم را کسب کند
این تیم که در هفته اول مقابل بادران تهران هم با همین نتیجه در خانه مغلوب شده بود در هفته دوم هم در مقابل مس رفسنجان در خانه حریف به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد تا به اینجای کار در سه هفته ابتدایی لیگ تنها یک امتیاز کسب کرده باشد و در رده های انتهایی جدول لیگ آزادگان قرار بگیرد.

این در شرایطی است که دو بازی از این سه هفته در خانه خود میزبان بوده و نتوانسته از امتیاز میزبانی خود بهره ببرد و نتایج را واگذار کند و در این دو بازی خانگی موفق به گشودن تیم‌های مهمان نشده است.

استقلال خوزستان که در فصل نقل و انتقالات توانست تیمی قوی تشکیل دهد و بیشتر بازیکنان تاثیرگذار و لیگ برتری خود را در این تیم نگهدارد و با جذب بازیکنان اغلب بومی و موفق خوزستانی تیمی منسجم را شکل دهد تا به اینجای کار نتوانسته انتظارات را برآورده کند و نتایجی نگران کننده را بدست آورده است.

در شرایطی که پس از سقوط به لیگ یک صحبت از فروپاشی این تیم بود اما با حمایت کامل مدیریت باشگاه خیلی زود کادر فنی بازیکنان مورد نظر خودرا جذب کرده و بازیکنان تاثیر گذار فصل قبل را در این تیم نگاه داشتند و کار خودرا خیلی زود شروع کردند تا یکی از گزینه های اصلی بازگشت به لیگ برتر لقب بگیرند .

اما حالا پس از سه هفته نتوانسته اند انتظارات را برآورده کرده و هواداران خشمگین و نگران این تیم اعتراض خودرا به کادر فنی و نحوه نتیجه گیری این تیم در بازی با فجرسپاسی نشان دادند.

حال نگرانی ها در مورد استقلال خوزستان بیشتر شده و هواداران این تیم نگران اتفاق افتادن تراژدی هم نام اهوازی خود یعنی استقلال اهواز برای این تیم هستند.

استقلال خوزستانی که روزی قهرمان لیگ برتر شده بود حالا نتوانسته امتیازات مورد نظر را کسب کند .

 باید دید تدبیر کادر فنی این تیم برای خارج شدن از این بحران چیست، تا فاصله با تیم های بالای جدول بیشتر از این نشده امتیازهای از دست رفته را جبران کند و در آخر فصل یکی از گزینه های صعود به لیگ برتر باشد.

انتهای پیام

  • نویسنده : محمدعلی میراب زاده