هواداران استقلال خوزستان با ماموران انتظامی درگیر شدند
هواداران استقلال خوزستان با ماموران انتظامی درگیر شدند

هواداران تیم استقلال خوزستان در پایان بازی این تیم با فجر شهید سپاسی شیراز با ماموران انتظامی حاضر در ورزشگاه درگیر شدند.

به گزارش نخل اسپورت، دیدار تیم های استقلال خوزستان و فجر سپاسی در هفته سوم رقابت های لیگ یک باشگاههای کشور از ساعت ۱۹:۱۵ سه شنبه به میزبانی استقلال خوزستان در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.

در جریان بازی برخی هواداران استقلال خوزستان به وسیله موتور سیکلت و دوچرخه وارد جایگاه تماشاگران شده و نظاره گر بازی بودند این در حالی است که ماموران امنیتی ورزشگاه از این موضوع غافل بودند.

نبود دستگاه شوک احیا، درون آمبولانس موجب شد که ناظر بازی این موضوع را به مسئولان سازمان لیگ گزارش دهد که این موصوع جزو نوادر فوتبال ایران بود.

با وجود اینکه تماشای این دیدار رایگان بود اما تنها یک هزار نفر از نزدیک نظاره گر بازی بودند.

در پایان این دیدار هواداران خشمگین استقلال خوزستان که از باخت تیمشان ناراضی بودند به درون زمین آمده و وقتی ماموران انتظامی قصد بیرون کردن آنها را داشتند با یکدیگر درگیر شدند که با وساطت لیدرهای تیم این موضوع خاتمه یافت.

کیفیت نامناسب زمین و نور ورزشگاه تختی اهواز از دیگر حواشی این دیدار بود.

وضعیت سرویس های بهداشتی ورزشگاه تختی در شرایط بسیار نامطلوبی قرار داشت و نیز نبود آب آشامیدنی در گرمای هوای بیش از ۴۰ درجه نارضایتی هواداران استقلال خوزستان را به همراه داشت.

صندلی های شکسته و پوسیده ورزشگاه تختی محل مناسبی برای نشستن هواداران نبود که انتظار می رود مسئولان امر به این موضوع رسیدگی کنند.

داور به دلیل گرمای هوا در دقیقه ۳۰ و ۷۵ بازی را متوقف کرد تا بازیکنان استراحت کنند.

حضور افراد متعدد روی نیمکت استقلال خوزستان از دیگر حواشی این دیدار بود، افرادی که سابقه مربیگری چندانی ندارند.

اسکوربورد ورزشگاه تختی که سال ها در خواب زمستانی به سر می برد همچنان در خاموشی مطلق بود.

حضور افراد متفرقه در جایگاه خبرنگاران بار دیگر اعتراض خبرنگاران را به همراه داشت، نبود دستگاه سرمایشی مناسب از دیگر حواشی بازی بود.

هواداران معترض استقلال خوزستان پس از پایان بازی علیه مسئولان باشگاه شعار سر دادند.

این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم فجر سپاسی به پایان رسید تا آبی های خوزستان دومین بازی خانگی خود را در فصل با باخت پشت سر بگذارند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا