اروند، قطب بدمینتون جنوب غرب ایران می‌شود
اروند، قطب بدمینتون جنوب غرب ایران می‌شود

عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران گفت: منطقه آزاد اروند ظرفیت تبدیل شدن به قطب استعدادیابی جنوب غرب ایران را دارد.

به گزارش نخل‌اسپورت، زهرا کریم‌بیگی عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: هیئت بدمینتون منطقه آزاد اروند زمان کوتاهی است که فعالیت خود را آغاز کرده است اما این هیات با برنامه و استراتژی اصولی و مناسب، عملکرد مناسبی از خود به جای گذاشته‌ است.

وی با بیان اینکه هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند تلاش برای پیشرفت و رشد فرزندان این خطه را آغاز کرده، افزود: منطقه آزاد اروند از لحاظ نیروی انسانی و همچنین شرایط جغرافیایی پتانسیل تبدیل شدن به مرکز استعدادیابی بدمینتون جنوب غرب ایران را دارد و تنها همت دست جمعی هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند و پشتیبانی مسئولان منطقه آزاد را می‌طلبد که امید می‌رود به کمک هم بتوانند این استعداد نهفته را شکوفا کنند.

عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران برگزاری مسابقات چندجانبه بین‌المللی بدمینتون در منطقه آزاد اروند را مهم برشمرد و تاکید کرد: قوانین مناطق آزاد با سرزمین اصلی متفاوت است و باید از این پتانسیل مهم استفاده شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس خوزستان