جام قهرمانی لیگ یک فوتبال در دستان دختران آویسا خوزستان
جام قهرمانی لیگ یک فوتبال در دستان دختران آویسا خوزستان

تیم فوتبال آویسا خوزستان مقام قهرمانی لیگ یک کشور را کسب کرد و به لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش نخل اسپورت، مرحله نهایی این رقابت‌ها از ۲۹ مرداد تا سی و یکم مردادماه با حضور تیم‌های آویسا خوزستان و جندی شاپور دزفول و نمایندگان البرز و مشهد به میزبانی البرز برگزار شد.

تیم آویسا خوزستان در روزهای اول و دوم این رقابت‌ها به ترتیب دزفول و سایپا را مقتدرانه از پیش رو برداشت و صعود خود به لیگ برتر را قطعی کرد.

امروز نیز آویسا در دیداری حساس برای تعیین قهرمانی این دوره از مسابقات به مصاف البرز رفت.

این دیدار از همان ابتدا با بازی رو به جلو تیم آویسا همراه بود. در دقیقه ۱۰ این مسابقه نماینده خوزستان صاحب یک ضربه پنالتی شد که فروغ موری این فرصت را به گل اول آویسا تبدیل کرد.

در ادامه این دیدار فروغ موری در دقیقه ۱۸ به زیبایی دروازه البرز را باز کرد. در دقیقه ۲۰ نیز سارا ظهرابی با یک ضربه تماشایی گل سوم خوزستانی‌ها را به ثمر رساند.

اما این پایان کار در نیمه نخست نبود و دختران آویسا که انگیزه بسیاری برای کسب مقام قهرمانی داشتند، در دقیقه ۳۴ و ۴۱ نیز توسط موری برای دوبار دیگر به گل رسید و با نتیجه پرگل ۵ بر یک برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم نیز بازهم خوزستانی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و فرصت‌های زیادی روی دروازه البرز خلق کردند اما از این فرصت‌های متوالی بهره نبردند تا این که البرزی‌ها در دقیقه ۶۷ از تک فرصت خود استفاده کردند و به گل رسیدند.

در دقیقه ۳۳ نیز ظهرابی دومین گل خود در این دیدار و ششمین گل آویسا خوزستان را به ثمر رساند.

این دیدار با حساب ۶ بر یک به سود خوزستان به پایان رسید تا جام قهرمانی به دختران آویسا برسد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان