اسکوچیچ: می‌خواهیم از شانس‌مان بهترین استفاده را ببریم
اسکوچیچ: می‌خواهیم از شانس‌مان بهترین استفاده را ببریم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فکر می‌کنم آماده‌سازی خوبی داشته‌ایم و امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم و ضمن احترام به فولاد، می‌خواهیم از شانس‌های‌مان بهترین استفاده را ببریم.

به گزارش نخل اسپورت، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که یک بار دیگر به اهواز می‌آیم و برخی دوستانم را دوباره می‌بینم.

وی ادامه داد: این بازی بسیار برای ما اهمیت دارد که جنبه احساسی هم برای من دارد اما این دیدار هم ۳ امتیاز دارد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: فکر می‌کنم آماده‌سازی خوبی داشته‌ایم و امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم و ضمن احترام به فولاد، می‌خواهیم از شانس‌های‌مان بهترین استفاده را ببریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم حریف را آنالیز کرده‌اید عنوان کرد: چون بازی اول است شاید اطلاعات کاملی از حریف نداشته باشیم و این مورد برای هفته‌های اول در همه تیم‌ها وجود دارد اما بیشتر روی توانایی‌های تیم خودمان تمرکز کرده‌ایم‌.

اسکوچیچ درباره آخرین شرایط تیمش برای آغاز لیگ گفت: کارمان را دیر آغاز کردیم و شاید آخرین تیمی بودیم که وارد بازار نقل و انتقالات شدیم. تیم ما مشکل مالی دارد و حتی نمی‌توانیم بازیکن خارجی هم جذب کنیم؛ به دلیل بدهی‌های مالی باشگاه، فدراسیون کارت چند بازیکن ما را صادر نکرده در حالی که فدراسیون این موضوع را باید از قبل اعلام می‌کرد، نه اینکه چهار روز مانده به شروع لیگ به ما بگویند.

وی ادامه داد: البته قانون فدراسیون فوتبال مبنی بر عدم صدور کارت برای باشگاه‌های بدهکار قانون خوبی است، اما این قانون باید برای همه تیم‌ها و افراد یکسان باشد. من اسنادی دارم که باشگاه ملوان از سال ۲۰۱۵ باید به من بدهی مالی دارد و این شرایط برای خونه‌به‌خونه هم صدق می‌کند که به هیچ کدام از این موارد رسیدگی نشده است.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان بیان کرد: از انتخاب نفت خیلی خوشحالم؛ من در خوزستان کار کردم و علاقه خاصی به فوتبال این استان دارم. من در فصل جدید برای فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم، البته به جز بازی فردا که امیدوارم ما برنده باشیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس خوزستان