نمایندگان آبادان یا نمایندگان پرسپولیس؟!
نمایندگان آبادان یا نمایندگان پرسپولیس؟!

نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خواستار بازگشت مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس شدند.

به گزارش نخل‌اسپورت، در حالی که ورزش آبادان در ماه‌های اخیر از نظر امکانات مالی و سخت افزاری دچار مشکلات متعددی است، نمایندگان آبادان پای نامه‌ای را امضا کردند که در آن خواستار بازگشت مدیرعامل اسبق پرسپولیس بر مسند مدیریت این باشگاه بزرگ پایتخت است.

در این نامه که امضای دیگر نمایندگان خوزستان نیز در آن دیده می‌شود، وکلای مجلس از وزیر ورزش و جوانان خواسته‌اند تا گرشاسبی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی از سمت خود استعفا داده بود، به این سمت بازگردد.

این در حالی‌ست که باشگاه‌های بزرگی همچون صنعت نفت آبادان و پالایش نفت آبادان که تیم‌های همچون فوتبال، فوتسال و بسکتبال را در لیگ برتر دارند و با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، هنوز راهی برای حل مشکلات خود نیافته‌اند.

نمایندگان آبادان در روزی که تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان قهرمان لیگ برتر ایران شد در مراسم اهدای جام حضور یافتند و با تیم قهرمان عکسی به یادگار گرفتند و وعده پیگیری مشکلات این تیم برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و لیگ برتر دادند، اما تا به امروز تکلیف مدافع عنوان قهرمانی برای حضور در ارودگاه آسیایی و لیگ برتر مشخص نیست.

تیم‌های دو باشگاه پالایش و صنعت نفت آبادان نیز که مورد توجه طیوف مختلف در این شهر است، همچنان با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند و علیرغم قطع کمک‌های حوزه نفت به این تیم، همواره شاهد افول شرایط این تیم به سمت وخامت هستیم، اما هیچکدام از نمایندگان مردم آبادان پای نامه ای را که بتواند کمی از مشکلات خواستگاه مردم این شهر بکاهد را امضا نکرده‌اند.

امیدواریم وکلای مردم آبادان در خانه ملت پاسخ قانع کننده‌ای برای این اقدام عجیب و پیگیری‌های خارج از حوزه خود داشته باشند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس خوزستان