برگزاری لیگ رده‌های سنی کاراته خوزستان پس از مدت‌ها
برگزاری لیگ رده‌های سنی کاراته خوزستان پس از مدت‌ها

مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیأت کاراته استان خوزستان گفت: از ۲۲ شهریور ماه استارت لیگی با کیفیت و منظم در هر دو بخش بانوان و آقایان در رده‌های پایه کاراته خوزستان را در اهواز می‌زنیم.

به گزارش نخل اسپور؛ سیدحسین علیمرادی، مسؤول برگزاری مسابقات هیات کاراته خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: پس از تغییرات مثبتی که طی روزهای گذشته در هیات کاراته استان خوزستان رخ داده است شاهد اتفاقات مثبتی بوده‌ایم که یکی از این حرکت‌های مثبت برگزاری لیگ استان در رده‌های پایه است.

وی افزود: با توجه به اهمیت رده های پایه در کاراته و حمایت ویژه سرپرست محترم هیات قرار است از ۲۲ شهریور ماه در اهواز استارت لیگی با کیفیت و منظم در هر دو بخش بانوان و آقایان بزنیم که امیدواریم بتوانیم با اجرای منظم لیگ، حرکت مثبتی انجام دهیم و نتیجه آن موفقیت نوجوانان و جوانان خوزستانی در انتخابی‌های تیم ملی در آینده نزدیک باشد.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیأت کاراته استان خوزستان گفت: برنامه‌های خوبی برای ارتقاء سطح فنی کاراته کاهای خوزستانی داریم که آن‌ها را به سرپرست هیأت ارائه دادیم و خوشبختانه نگاه سرپرست هیأت به این موضوع ما را به آینده‌ای روشن برای کاراته خوزستان امیدوار کرد.

علیمرادی در پایان عنوان کرد: برای رده بزرگسالان و امیدها هم مسابقات و لیگی را در نظر داریم که پس از ارائه و بررسی سرپرست هیات این مسابقات برگزار خواهدشد، جا دارد از تمامی رسانه‌های استان درخواست کنم نگاهی ویژه به ورزش کاراته در خوزستان داشته باشند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس خوزستان