اگر اشتباهات داوری نبود، می توانستیم برنده بازی باشیم
اگر اشتباهات داوری نبود، می توانستیم برنده بازی باشیم

سحر پاپی گفت: دو سال هست که صرفاً به دلیل تفاضل گل، قهرمان نمی شدیم اما امسال، می خواهیم جبران کنیم.

سحر پاپی در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپرت در خصوص بازی نخست تیم ملی حفاری ایران که امروز در مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز، بازی اول ما بود، طبیعتاً  هم برای ما و هم نامی نو اصفهان سخت بود چون تیم ها تازه از دروه بدنسازی خود خارج شدند.

وی با اشاره به اینکه توانست آخرین گل مسابقه امروز و تساوی بخش تیمش را به ثمر برساند، گفت: امروز ما می توانستیم برنده بازی هم باشیم اما بازی به گونه ای پیش رفت که در پایان مسابقه، پاور پلی کردیم و توانستیم مساوی کنیم تا حداقل بازی را با باخت به اتمام نرسانیم.

بازیکن ملی پوش تیم ملی حفاری ایران عنوان کرد: داوری بد نبود اما می توانستند داوران بهتر و با تجربه تری را برای این بازی سنگین انتخاب کنند. امروز شاهد دو اشتباه واضح داوری بودیم که اگر صورت نمی گرفت ما می توانستیم برنده این بازی باشیم چون مخصوصاً گل سوم نامی نو، روی خطایی بود که واقعاً به اشتباه گرفته شد.

پاپی در پایان به خبرنگار نخل اسپرت گفت: هر ۱۴ تیم حاضر در لیگ برتر امسال، خوب هستند و این کار را برای پیش بینی کردن ادامه لیگ سخت می کند. دو سال است که به خاطر تفاضل گل، قهرمان نشدیم اما امسال به دنبال این هستیم که جبران کنیم.