داوری بازی کاملا یک طرفه بود/ خواهش می کنم درانتخاب داوران، دقت کنید
داوری بازی کاملا یک طرفه بود/ خواهش می کنم درانتخاب داوران، دقت کنید

سرپرست تیم فوتسال بانوان ملی حفاری ایران گفت: اگر می خواهند حفاری را که پرافتخارترین تیم فوتسال بانوان کشور است از تیم داری منصرف کنند لطفا واضح به ما بگویند.

به گزارش نخل اسپورت ،منیژه زیبا، سرپرست تیم ملی حفاری فوتسال بانوان ایران در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت، اظهار کرد: برای چنین بازی به این سنگینی که بین تیم قهرمان و تیم سوم فصل گذشته برگزار شد، انتخاب تیم داوری کم تجربه برای ما جای سؤال دارد. داوری این بازی کاملا یک طرفه بود و به نفع تیم نامی نو اصفهان بود.

وی افزود: اگر کاپیتان تیم ما اجازه اعتراض ندارد پس چه کسی این حق را دارد؟ داوری این بازی صد درصد روی نتیجه بازی تأثیرگذار بود. گل سوم تیم نامی نو که اصلا خطا نبود اما داور برای آنها خطا گرفت، گل اول آنها هم که روی غافلگیری زدند، اصلا کرنر نبود و اوت بود.

زیبا درادامه گفت: در این سالهایی که در لیگ برتر بودم، هیچ وقت به داوری اعتراض نکردم چون اشتباهات هم جزئی از داوری است اما امسال دیگر نمی توانیم با این وضعیت امکانات و بودجه ای که داریم و فشارهای بسیاری که روی تیم های بانوان است که کوچک ترین اشتباه، تمام زحمات یک مجموعه را به باد می دهد، سکوت کنیم و اعتراض هم نکنیم.
سرپرست تیم حفاری ایران بیان کرد: ما تیم یک شرکت بزرگی به نام حفاری هستیم، برای ما هزینه می کنند، آیا می خواهند حفاری را هم از تیم داری منصرف کنند؟ اگر این را می خواهند، واضح و رسماً به ما بگویند تا اینقدر به خودمان زحمت ندهیم.

وی گفت: قبل از بازی هم به مسئولین مربوطه گفتم که داوری در حد و اندازه های این بازی بگذارید. خانم فتحی، خانم ناظمی کجا بودند؟ چرا از داورانی که قبل از این خودشان را ثابت کردند و نشان دادند استفاده نشد؟
زیبا با اشاره به این که آیا تیم خود را در این فصل برای قهرمانی بسته است اظهار کرد: ما پر افتخارترین تیم فوتسال بانوان ایران هستیم. حالا شاید برخی دوست نداشته باشند حفاری این افتخارات را داشته باشد. تیم ما در امسال همان نفرات سال گذشته است و فقط دو تغییر جزئی داشتیم. امسال هم مانند فصل های گذشته تیم ما برای قهرمانی بسته شده اما مهم ترین چیز بریا ما اخلاق است، دراین بازی با وجود ناداوری ها، کوچک ترین اعتراضی از سوی بازیکنان یا مربی ما نشد.

زیبا بیان کرد: با وجود کمبود بودجه ای که داریم اما مسئلان حفاری، همچنان از تیم فوتسال بانوان خود حمایت می کند و از هیچ کمک و حمایتی از ما دریغ نمی کنند و مدیریت حفاری همیشه پست ما است و ما امروز فقط شرمنده شدیم که نتوانستیم با برد، آنها را شاد کنیم.

وی عنوان کرد: طی این سالهایی که در لیگ برتر هستم، خیلی از مربیان و سرپرستان به داوری اعتراض کردند اما به کمیته انضباطی فراخوانده نشدند اما چون من پیش از این هیچ وقت اعتراض نمی کردم، می دانم با این مصاحبه ممکن است به کمیته انضباطی کشیده شوم اما برای من مهم نیست چون می بینم زحمات مجموعه ما با یک اشتباه داوری از بین می رود.

سرپرست تیم فوتسال بانوان ملی حفاری ایران در پایان خطاب به فدراسیون فوتبال کشور گفت: از فدراسیون نشینان خواهش می کنم در انتخاب داوران خود دقت کنند.

انتهای پیام