عاطفه، نماد مظلومیت کاراته خوزستان
عاطفه، نماد مظلومیت کاراته خوزستان

مستند عاطفه که شب پیش از شبکه مستند پخش شد دل هر ورزشی و غیر ورزشی را به‌درد آورد٬ دختر ناشنوایی که در بدترین شرایط به افتخار آفرینی برای استان و کشور خود پرداخت.

به گزارش نخل‌اسپورت، متاسفانه افرادی که در کاراته استان سالیان سال عنوان مدیر را با خود یدک می‌کشیدند باعث از بین رفتن تک تک استعدادهای ناب این استان شدند و محدود نفراتی که با سختی به افتخار آفرینی پرداختند به مرور زمان با سوءمدیریتی منزوی شدند و خیلی زود از دنیای قهرمانی فاصله گرفتند.

امید به آینده‌ای درخشان

کاراته خوزستان روزهای سیاه و نامیده کننده طولانی را پشت سر گذاشته است که امید است با تغییر مدیریتی که در رأس آن ایجاد شده است، همراه با تحولات بزرگ برای اهالی این رشته در استان همراه باشد.

حمایت و تقدیر از قهرمانان

امیدواریم مسئولین استان و بخصوص مدیران ورزشی استان و همچنین هیئت کاراته استان از این ورزشکار غافل نشوند و از پتانسیل وی استفاده لازم را ببرند و تقدیری هر چند کوچک از این قهرمان و سایر قهرمانان انجام دهند، همچنین امید است که مسئولان تدابیری بیاندیشند تا از قهرمانان ورزشی حمایت‌های ویژه‌ای صورت گیرد.

عاطفه‌های ورزش را دریابیم

خدا می‌داند که چه عاطفه‌های در ورزش هستند که با بی‌توجهی امید خود را از دست داده‌اند، و چه بسیارند دخترانی که با استعدادهای ناب تنها بدلیل مشکلات مالی ناچار به دوری از ورزش می‌شوند.

کاراته ناشنوایان استان فعال شود

مسئولان کاراته خوزستان می‌توانند با استفاده از پتانسیل و انگیزه بالای عاطفه، کاراته ناشنوایان را گسترش دهند و با ورزش رنگ و بوی جدیدی به زندگی این دسته از عزیزان وارد کنند، راه‌های فراوانی وجود دارد تا از توانایی و دانش فنی عاطفه و سایر مربیانی که علاقمند هستند در این زمینه فعالیت کنند استفاده شود، که تنها نیاز به یک مدیریت قوی و پشتیبانی مالی نیاز دارد.

کاراته به قدری ظرفیت دارد که با مدیریت صحیح می‌توان قشر‌های مختلفی از جامعه را در گیر ورزش کند و مسیر زندگی آن‌ها را تغییر دهد.

عاطفه‌های ورزش را دست کم نگیریم.

انتهای پیام

  • نویسنده : حسن جلیلی