حمایت از عکاسان و خبرنگاران ورزشی ضعیف است
حمایت از عکاسان و خبرنگاران ورزشی ضعیف است

پایگاه خبری نخل اسپورت به بهانه روز خبرنگار به سراغ چند تن از خبرنگاران فعال ورزشی استان رفته و در مصاحبه‌ای کوتاه، حرف دل آن‌ها را منعکس کرده است.

به گزارش نخل‌اسپورت، روز خبرنگار هر سال بهانه‌ای است تا جامعه به‌نوعی از زحمات خبرنگاران و اهالی رسانه یادی کند و محافلی جهت قدردانی از زحمات این قشر تشکیل شود.

اما در بین خبرنگاران و اهالی رسانه، همواره ورزشی‌ها مورد توجه کمتری قرار می‌گیرند ‌و نه تنها تجلیل خاصی از آن‌ها نمی‌شود، بلکه شاید حرف دل آن‌ها نیز به‌خوبی شنیده نمی‌شود.

بر این اساس پایگاه خبری نخل اسپورت به سراغ چند تن از خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان رفته تا طی مصاحبه‌ای کوتاه، گامی هر چند کوچک در جهت معرفی این عزیزان و انعکاس برخی نظرات آن‌ها بردارد.

این مصاحبه‌ها به‌صورت جداگانه در پایگاه خبری نخل اسپورت منتشر می‌شوند.

۱- خودتان را به صورت کامل معرفی کنید و سابقه خود در رسانه را نیز ذکر کنید (سن، محل تولد )

– امید پاکدل متولد ۱۳۷۱ در اهواز، خبرنگار ورزشی سایت هورنیوز در سال ۹۵، خبرنگار ورزشی سایت اخرین خبر خوزستان در سال ۹۶، خبرنگار و عکاس ورزشی سایت فوتبالی

۲- چالش‌ها و سختی های کار خبر و رسانه در شاخه ورزش از دید شما چیست.

– چالش های زیادی وجود دارد اما نسبت به علاقه خودم نسبت به این حرفه، سختی های کار را نادیده گرفتم و به سمت هدف جلو رفتم.

۳- از دید شما بعنوان یک خبرنگار یا عکاس ورزشی، مسئولین چه کم کاری هایی در حق این قشر داشته اند و انتظار شما چیست.

– کم کاری مسئولین از نظر حمایت و پشتیبانی از قشر خبرنگار و عکاس بسیار زیاد است، اگر علاقه و تلاش خود فرد نباشد به هیچ عنوان رسیدن به موفقیت امکان پذیر نیست، چون حمایت و دلگرمی از مسئولان دیده نمی‌شود.

۴- وضعیت ورزش استان را چگونه می بینید و تحلیل شما از شرایط کنونی فوتبال و ورزش خوزستان چیست.

– ورزش خوزستان بسیار سرمایه پر ارزشی است و بسیار استعدادهای فراوان در هر رشته ورزشی در این استان وجود دارد که متاسفانه همایت و سرمایه گذاری انجام نمی‌شود.
شرایط فعلی ورزش خوزستان از لحاظ رسانه و حمایت بسیار خوب است اما ضعف هایی از لحاظ مالی وجود دارد که بسیاری از ورزش ها به علت کمبود بودجه ضعف در ان رشته به وجود می اید و مشکلات دیگر پدیدار می‌شود.

انتهای پیام