مشکلات مالی، دلیل اصلی عدم پوشش گسترده ورزش استان
مشکلات مالی، دلیل اصلی عدم پوشش گسترده ورزش استان

پایگاه خبری نخل اسپورت به بهانه روز خبرنگار به سراغ چند تن از خبرنگاران فعال ورزشی استان رفته و در مصاحبه‌ای کوتاه، حرف دل آن‌ها را منعکس کرده است.

به گزارش نخل‌اسپورت، روز خبرنگار هر سال بهانه‌ای است تا جامعه به‌نوعی از زحمات خبرنگاران و اهالی رسانه یادی کند و محافلی جهت قدردانی از زحمات این قشر تشکیل شود.

اما در بین خبرنگاران و اهالی رسانه، همواره ورزشی‌ها مورد توجه کمتری قرار می‌گیرند ‌و نه تنها تجلیل خاصی از آن‌ها نمی‌شود، بلکه شاید حرف دل آن‌ها نیز به‌خوبی شنیده نمی‌شود.

بر این اساس پایگاه خبری نخل اسپورت به سراغ چند تن از خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان رفته تا طی مصاحبه‌ای کوتاه، گامی هر چند کوچک در جهت معرفی این عزیزان و انعکاس برخی نظرات آن‌ها بردارد.

این مصاحبه‌ها به‌صورت جداگانه در پایگاه خبری نخل اسپورت منتشر می‌شوند.

۱- خودتان را به صورت کامل معرفی کنید و سابقه خود در رسانه را نیز ذکر کنید (سن، محل تولد )

– امین کاشانی بیرگانی، متولد ۱۳۶۷مسجدسلیمان، از سال ۱۳۹۰در مسجدسلیمان با آژانس خبری ایبنانیوز شروع به کار کردم و سایت خبری بونگ نیوز با همکاری چند تن از دوستان راه اندازی کردیم تا سال ۹۳ و در سال۹۴ اقدام به راه اندازی پایگاه خبری زاگرس خبر در خطه زاگرس نمودم و درسال‌های ۹۲ تا ۹۴ با تیم نفت مسجدسلیمان عکاس در لیگ یک و برتر آن باشگاه بودم و در سال ۹۴ تا ۹۶ عکاس.مدیر سایت و مدیر رسانه باشگاه استقلال اهواز در لیگ برتر و لیگ یک بودم
از سال ۹۴ تصویربردار شبکه های سازمان صداوسیما(برنامه نود .خوزستان. شبکه بین المللی خبر.برنامه های فوتبال یک و شب‌های فوتبالی شبکه ورزش. شبکه تهران)تا الان که هستم .
همکاری با خبرگزاری های معتبرکشوری از سال ۹۳ تا کنون

۲- چالش‌ها و سختی های کار خبر و رسانه در شاخه ورزش از دید شما چیست.

– یکی از سختی های پوشش رسانه ای همزمان بودن چندین بازی فوتبال در استان خوزستان، عدم پوشش کامل رقابت‌های ورزشی کل استان، ایاب و ذهاب و عدم پوشش گستردگی ورزش استان و همچنین مشکل های مالی.

۳- از دید شما بعنوان یک خبرنگار یا عکاس ورزشی، مسئولین چه کم کاری هایی در حق این قشر داشته اند و انتظار شما چیست.

– عدم امنیت شغلی و تامین درامد زدای پایدار.

۴- وضعیت ورزش استان را چگونه می بینید و تحلیل شما از شرایط کنونی فوتبال و ورزش خوزستان چیست.

– وضعیت ورزش استان متفاوت هست در فوتبال به دلیل لیگ برتر توجه زیادی در این قسمت می‌شود، اما در فوتبال رده‌های پایه ودیگر ورزش‌ها با کم توجه‌ای و بی توجه‌ای بیش از حد مواجه هستیم.

انتهای پیام