همچنان منتظر عملیاتی شدن وعده هایی که به ما داده شده، هستیم
همچنان منتظر عملیاتی شدن وعده هایی که به ما داده شده، هستیم

ووشو کار بانوی خوزستانی گفت : ما هر سال، مشکل اعزام داریم، یا پول نداریم، یا لباس نداریم و حتی یک دست لباس مشخص که مشخص کند ما نماینده استان خوزستان هستیم، نداریم.

زهره شهپری در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپرت، اظهار کرد: من از کودکی با تشویق برادرم و در کنار او ووشو را شروع کردم که خودش هم از قهرمانان کشوری بود، یعنی برادرم اولین مربی من بود و او باعث شد من وارد ووشو شوم.
بانوی قهرمان ووشوی خوزستانی افزود: اولین مدال من در ووشو در نوجوانی بود که توانستم مقام نخست کشوری را کسب کنم، بعد از آن، سه سال به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدم که دو سال اول، خط می خوردم و جزو نفرات نهایی نبودم اما خوشبختانه سال سوم، جزو نفرات فیکس تیم ملی جوانان شدم و توانستم مدال طلای مسابقات جوانان را برای کشورم به ارمغان بیاورم.
وی در ادامه گفت: به دلیل نبود امکانات لازم ووشو در ایذه مجبور شدم به اهواز بیایم که در اهواز هم متاسفانه سالن مناسبی برای ما نیست، اگر هم باشد، زمان مناسبی برای تمرین به ما نمی دهند، ساعت هایی را برای تمرین ما اختصاص می دهند که با توجه به فشردگی تمریناتمان، فشار زیادی به ما می آید که همین مورد را هم چندین بار به اداره کل ورزش و جوانان انتقال دادیم اما متاسفانه تا امروز هیچ گونه همکاری و تغییری صورت نگرفته است.
شهپری بیان کرد: در ایذه، سال گذشته قول هایی مبنی بر اختصاص یک سالن اختصاصی ووشو به را به ما دادند که تا این لحظه عملی نشده است و هم چنان منتظر هستیم این وعده ها عملیاتی شود.
بانوی قهرمان ووشوی خزوستانی گفت: یکی از دغدغه های من، بحث استخدام است که نامه ام مبنی بر استخدام من هم از سوی وزارت ورزش و جوانان برای اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان آمده اما با وجود مراجعه ای که داشتم، چیزی عاید من نشد.
شهپری اظهار کرد: از یکم تا پانزدهم همین ماه در اردوی تیم ملی بزرگسالان بودم که چهار روز استراحت خواهم داشت و مجددا در دور بعدی اردو که از نوزدهم آغاز می شود و ده روز طول می کشد، حاضر می شوم.

بانوی ووشو کار خوزستانی بیان کرد: یکی دیگر از دغدغه مای ما در ووشو، نبود اسپانسر است. من، همین اردویی که دیروز، دور اول آن تمام شد با اتوبوس به تهران رفتم، وقتی صبح پس از ۱۲ ساعت به تهران رسیدم و باید برای مبارزه در اردو حاضر میشدم، بدنم خالی شده بود و توانی برای مبارزه کردن نداشتم.
شهپری در پایان گفت: خوشبختانه الان شرایط خوبی در اردوی تیم ملی دارم و تمریناتم را در کنار بقیه دختران ووشو کار حاضر در اردو با قدرت دنبال می کنم، فرقی نمی کند کدام یک از ما که در اردو حاضر هستیم به مسابقات اعزام شود، انشالله هر کدام از ما که به مسابقات اعزام می شویم بتوانیم بهترین نتیجه را برای ایران بدست بیاوریم.
به گزارش خبرنگار نخل اسپرت، زهره شهپری تنها نماینده خوزستان در اردوی حال حاضر تیم ملی ووشوی کشورمان است که در کنار ۱۳ ووشو کار از سطح کشور برای حضور در رقابت های جهانی شانگهای چین خود را آماده می کنند.این مسابقات، اواخر مهر ماه برگزار می شود.

انتهای پیام