تیم استقلال خوزستان چهار بازیکن جدید جذب کرد
تیم استقلال خوزستان چهار بازیکن جدید جذب کرد

تیم فوتبال استقلال خوزستان در فصل نقل و انتقالات چهار بازیکن جدید جذب کرد.

به گزارش نخل اسپورت , علیمراد سالاری اظهار کرد : علی هلیچی، ملکی نیا، مسلم معاوی و عباس حاجی پور با عقد قراردادی یک ساله به تیم استقلال خوزستان اضافه شدند.

وی با بیان اینکه معاوی سابقه بازی در تیم ملی دانشجویان ایران را دارد گفت: در این فصل بازیکنان خوبی به ترکیب تیم اضافه شدند که برای صعود مجدد به لیگ برتر تلاش می کنند.

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال خوزستان ادامه داد: هم اکنون ۲۶ بازیکن با تیم در حال تمرین هستند که همگی آنها غیر از ۲ بازیکن، بومی هستند که این موضوع نشان می دهد مدیریت و کادر فنی باشگاه نگاه ویژه ای به بازیکنان خوزستانی دارد.

وی با بیان اینکه فرزین گروسیان و فرید امیری تنها بازیکنان غیر بومی تیم هستند گفت: تاکنون تمرینات آماده سازی و بازی های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و برای حضور در رقابت ها آمادگی لازم را داریم.

دیدار استقلال خوزستان و نفت آبادان

سالاری افزود: برای آمادگی بیشتر در مسابقات، عصر سه شنبه ۱۵ مرداد یک بازی تدارکاتی مقابل تیم نفت در آبادان برگزار می کنیم. این دیدار با هماهنگی مسئولان ۲ باشگاه برگزار می شود و سعی می کنیم از سایر بازیکنان بهره ببریم.

به گزارش ایرنا علیرضا دغاغله، آرش طیبی، مهند حیدری، علی عادلی، حسن معاوی، محمد معاوی، سعید عنافچه، سید عبداله سالاری، ولید بدوی، امین طاهری، میثم شاه مکوند، محمد بختیاری، مصطفی ماهی، خیراله ویسی آرا، محمد باشی، میثم کریمی، علی عساکره، مسلم معاوی، عباس حاجی پور، مهرداد پورابوالقاسم، میلاد بدوی، نصراله درفشی، نیما ملکی نیا، مهدی نیایش پور، رضا یزدان دوست و علی هلیچی بازیکنان خوزستانی استقلال خوزستان هستند.

آبی های خوزستان فصل گذشته عنوان شانزدهم لیگ برتر را به خود اختصاص دادند و به لیگ یک سقوط کردند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان