حاجتی: استفاده از ظرفیت جامعه دانشگاهی در ورزش همگانی/به برنامه‌های مناسبتی قانع نیستم
حاجتی: استفاده از ظرفیت جامعه دانشگاهی در ورزش همگانی/به برنامه‌های مناسبتی قانع نیستم

سرپرست هیات ورزش‌های همگانی خوزستان گفت: به مناسبتی و هفته‌ای بودن ورزش‌ همگانی قانع نیستم و برنامه‌ها باید مستمر باشند.

به گزارش نخل اسپورت ، امید حاجتی در اولین جلسه با مسوولان کمیته‌های ورزشی و روسای هیات‌های ورزش‌های همگانی شهرستان‌ها که امروز در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: آغاز کار رسمی هیات از هفته آینده با انتصاب دبیر هیات، خزانه‌دار و روابط عمومی خواهد بود.

وی با بیان این‌که کمیته‌ها و هیات‌های شهرستانی باید عملکرد و برنامه‌ریزی‌های خود را به ما ارائه دهند، گفت: باید مشکلات شهرستان‌ها منعکس شود. همچنین در نظر داریم با شهرداری‌ها تفاهم‌نامه‌ منعقد کنیم تا بودجه‌ای به ورزش همگانی اختصاص پیدا کند.

سرپرست هیات ورزش‌های همگانی استان در خصوص چگونگی استمرار ورزش همگانی در استان نیز عنوان کرد: به مناسبتی و هفته‌ای بودن ورزش همگانی قانع نیستم و برنامه‌ها باید مستمر باشند. نشاط اجتماعی با حفظ شئونات اجتماعی و دینی نیز مدنظر است.

وی خاطرنشان کرد: ورزش همگانی نیازی به جوانگرایی ندارد زیرا این موضوع الزامی نیست و ما نیاز به افراد خوش‌ذوق، پایه‌کار، پرتلاش و تاثیرگذار داریم و حتما از ظرفیت جامعه دانشگاهی استفاده می‌شود.

حاجتی با بیان این‌که ورزش همگانی در بخش بانوان نیز باید به صورت ویژه دیده شود، عنوان کرد: انتظارم از همکارانم چه روسای هیات‌های شهرستانی و چه روسای کمیته‌های این است که گرمای هوا تاثیری در ورزش همگانی نداشته باشد. بر تبیین برنامه‌های خاص بر مبنای شرایط جغرافیایی و فرهنگی هر شهرستان اصرار دارم.

وی خطاب به اعضای حاضر در جلسه نیز گفت: از شما تلاش و از من حمایت. تجهیزات موردنیازتان باید از طرف کمیته‌ها اعلام شود و ما ابزار کاری شما را فراهم خواهیم کرد. همچنین برای هیات‌های شهرستانی که مکانی برای اسکان ندارند، مکانی در نظر گرفته خواهد شد.

سرپرست هیات ورزش‌های همگانی خوزستان افزود: ارزیابی عملکرد کمیته‌ها و هیات‌های شهرستانی را شخصا انجام خواهم داد. همچنین کارهای خوب هیات قبلی را ادامه می‌دهیم، ضمن این‌که برنامه‌های جدید مدنظر است. مسوولان هیات‌های ورزش همگانی باید شاداب بوده و جسارت داشته باشند. برای من عملکرد مهم است و به دنبال سخنرانی شنیدن نیستم.

به گزارش نخل اسپورت ، در این جلسه مسوولان کمیته‌های ورزشی و همچنین روسای هیات‌های ورزش‌های شهرستانی ضمن بیان مشکلات، پیشنهادات خود را برای بهتر شدن وضعیت ورزش همگانی استان مطرح کردند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان