پیگیری مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان با حضور فرنگی کاران خوزستان
پیگیری مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان با حضور فرنگی کاران خوزستان

فرنگی کاران استان خوزستان برای کسب مدال برنز مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان تلاش می کنند.

به گزارش نخل‌اسپورت، روز نخست مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان در صوفیه بلغارستان برگزار شد که در وزن ۶۵ کیلوگرم حجت رضایی در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر الکساندر سولووی از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۷ بر صفر از سد گئورگیوس بارابانوس از سوئد گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضایی در این مرحله خاسی حسن لی از جمهوری آذربایجان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل شروز اوچیلوف از تاجیکستان با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن ۸۰ کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست با نتیجه ۳ بر ۲ از سد یوسوف قولباشی از ترکیه گذشت وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر ریونوسوکه کاوا ایچی از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر صفر احمد باتاژیف از روسیه را پشت سرگذاشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ارقش در این مرحله در مصاف با میکیتا الیکسیف از اوکراین با نتیجه ۹ بر صفر شکست خورد و راهی دیدا رده بندی شد.

مسابقات دیدارهای رده بندی این وزن های فردا شب برگزار خواهد شد.

مسابقات پنج وزن دوم نیز روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود که سعید اسمعیلی لیوسی، سید دانیال سهرابی،رضا ساکی و سعید کریمی‌زاده نیز به میدان می روند.

انتهای پیام