اهمیت ویژه‌ای برای اعزام تیم‌های پایه کاراته خوزستان به رقابت‌های کشوری قائلیم
اهمیت ویژه‌ای برای اعزام تیم‌های پایه کاراته خوزستان به رقابت‌های کشوری قائلیم

نگار افشین : توجه ویژه‌ای به کاراته در رده پایه داریم.

نگار افشین ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار نخل‌اسپورت، اظهار کرد: امروز طی بازدید از اردوی تیم منتخب دختران استان جهت اعزام به المپیاد کشوری، تمرینات این تیم را از نزدیک رصد کردیم.

سرپرست هیئت کاراته استان خوزستان افزود: در این بازدید اعلام کردیم هفته آینده از سه شنبه تا جمعه اردوی مشترک برگزار خواهدشد و تمام شهرستانی ها و اهوازی ها باید در این اردو حضور داشته باشند و بصورت متمرکز به تمرین بپردازند تا ان شاالله بتوانیم در این رقابت ها نتایج درخشانی را کسب کنیم.

وی افزود: ان شالله هر کدام از ورزشکاران اعزامی به این رقابت‌ها چه در بخش دختران و چه در بخش پسران موفق به کسب مقام بشوند، جوایز ارزنده‌ای برای این قهرمانان در نظر گرفته شده است که به محض بازگشت از آنان تقدیر خواهد شد.

افشین در ادامه خاطر نشان کرد: آرزو می‌کنم نوجوانان و جوانان خوزستانی بتوانند در این رقابت‌ها نتایج خوبی را کسب کنند تا دوباره کاراته خوزستان به روزهای درخشان خود باز گردد.

سرپرست هیئت کاراته در پایان گفت: رنکینگ کاراته استان و همچنین جایگاه اداره ورزش در این المپیاد برای ما بسیار مهم است، چرا که با کسب مدال نه تنها در کاراته بلکه در سایر رشته های در این المپیاد باعث می‌شود جایگاه ورزش خوزستان در سطح استان ها ارتقا یابد.

انتهای پیام