بارسلونا- نیمار؛ روز واقعه فرا رسید! (عکس)
بارسلونا- نیمار؛ روز واقعه فرا رسید! (عکس)

حالا مقطع تعیین کننده انتقال دوباره نیمار، ستاره برزیلی به بارسلونا فرا رسیده است.

به گزارش نخل اسپورت ، بارسا آماده ارائه اولین پیشنهاد رسمی خود به پاری سن ژرمن برای خرید مهاجم برزیلی است. این باشگاه مصمم است بعد از چند روز سکوت حالا تلاش مضاعفی برای خرید نیمار انجام دهد. مدیران رده بالای بارسا تلاش خواهند کرد تا با PSG توافقی کنند که مناسب شرایط هر دو طرف باشد.

دلیل رویکرد منفعلانه بارسا تا این لحظه، جلوگیری از عصبانی کردن باشگاه فرانسوی بود زیرا پیش از این رابطه ای دشوار میان بارسا و پاری سن ژرمن برقرار بود. نیمار در ابتدای تابستان خود را به بارسلونا پیشنهاد داد اما در آن مقطع برنامه آبی اناری ها فقط خرید آنتوان گریزمان بود. اخیرا نیمار آماده پذیرش کاهش دستمزد برای بازگشت به نیوکمپ و پایان دادن به وضعیت ناراحت کننده خود در PSG شده و امیدوار است ناصر الخلیفی اجازه جدایی وی را صادر کند.

بعد از نهایی شدن انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا از اتلتیکومادرید با رقم ۱۲۰ میلیون یورو، حالا کاتالان ها تمرکز خود را روی جذب نیمار قرار داده اند و اگرچه می دانند با توجه به اتفاقات دو سال قبل کار آسانی برای خرید مهاجم برزیلی ندارند، اما می خواهند با ارائه یک پیشنهاد رسمی شانس خود را امتحان کنند.

بارسلونا به دنبال پایان دادن به ناکامی سالهای اخیر خود در لیگ قهرمانان است و در این مسیر نیمار می تواند نقش مهمی در ترکیب این تیم ایفا کند؛ پس آنها تلاش می کنند با ارائه یک پیشنهاد رسمی، زمینه بازگشت ستاره برزیلی به نوکمپ را فراهم کنند.

پینی زهوی در مذاکرات اولیه به عنوان واسطه فعالیت کرده اما به دلیل تغییر مواضع اخیر پاری سن ژرمن مذاکرات به خوبی پیش نرفت. بارسا با ارائه یک پیشنهاد رسمی به PSG نشان خواهد داد که در مورد خرید نیمار جدی هستند.

پی اس جی قیمت نیمار را ۱۸۰ میلیون یورو تعیین کرده است و این رقمی است که بارسا حداقل در این تابستان نمی تواند از پس آن برآید. حالا سه راه پیش پای باشگاه فرانسوی وجود دارد: ابتدا عدم فروش نیمار در این تابستان، دوم پذیرش پیشنهاد بارسا و سوم گوش فرا دادن به پیشنهاد و آغاز مذاکرات علنی روسای این دو باشگاه.

بارسا معتقد است که PSG بلافاصله در مورد فروش نیمار پاسخ نمی دهد و این می تواند ستاره برزیلی را وادار به انجام اقدامات جدی تر برای جدایی کند. تا امروز نیمار در تمام شایعات انتقال به بارسلونا سکوت کرده اما این روند ممکن است به محض ارائه پیشنهاد رسمی تغییر کند. اگر نیمار آشکارا اعتراف کند که می خواهد جدا شود، این روند می تواند یک لحظه تعیین کننده در انتقال او به بارسلونا باشد.

زمان برای PSG و بارسا رو به پایان است. به شروع فصل جدید نزدیک تر شدیم و حالا زمانی رسیده که طرفین موضع واقعی خود را مشخص کنند.

انتخای پیام

  • منبع خبر : ورزش3