هیأت همگانی به جایگاه بزرگی نیاز دارد
هیأت همگانی به جایگاه بزرگی نیاز دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: ساختمان جدید ورزش های همگانی خوزستان تکمیل و به بهره داری می رسد.

به گزارش خرنگار نخل‌اسپورت، افشین حیدری در جلسه معارفه و تکریم هیأت همگانی استان خوزستان اظهار کرد: کارهای خوبی در راستای زیرساخت ها و توسعه فضاهای ورزشی طی سالهای گذشته رخ داده و امیدوار هستیم در سال ۹۸ نیز بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع به سرانه ورزش اتسان خوزستان اضافه نماییم.

وی ادامه داد: سرانه ورزش در خوزستان نسبت به استاندارد کشوری شرایط خوبی ندارد اما بدون شک با برنامه های خوبی که سرپرست جدید هیأت همگانی استان دارد، همانند سالهای گذشته که توسعه فضاهای ورزشی را داشتیم، شاهد اتفاقات خوبی در ورزش همگانی خوزستان باشیم و نشاط اجتماعی که مد نظر ما است، به بهترین شکل ممکن ایجاد شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: با توجه به مشکلات و معضلات موجود در خوزستان، می طلبد که هر بخشی بتواند سهم خود را نسبت به مسئولیت اجتماعی خود و ایجاد نشاط در جامعه، گام بردارد.

حیدری در پایان اظهار کرد: سرپرست جدید هیأت همگانی استان در نظر دارد جلسه ای با رؤسای ورزش و جوانان شهرستان ها برگزار کند تا در نهایت امر، بتوانیم برای ورزش همگانی خوزستان برنامه ریزی کنیم.

به گزارش خبرنگار نخل‌اسپورت، در غیاب افشین مولایی، سرپرست فدراسیون همگانی کشور، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، پیام وی را جهت تشکر از زحمات فراوان حمید سالمی، رئیس پیشین هیات همگانی استان، قرائت کرد و برای سرپرست جدید این هیأت نیز در مسئولیت جدید خود آرزوی موفقیت نمود.

انتهای پیام