علوی: هدف ما در کارون اروند، بومی گرایی و کسب نتیجه مناسب است
علوی: هدف ما در کارون اروند، بومی گرایی و کسب نتیجه مناسب است

سرمربی کارون اروند خرمشهر گفت: هدف ما در کارون اروند خرمشهر، همچنان این است که بتوانیم بهترین استفاده را به عنوان کادر فنی تیم از بازیکنانی که در اختیار داریم، ببریم تا هم موجب موفقیت تیم و هم پیشرفت فنی خود بازیکنان شویم.

سید محمد علوی در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپرت در خصوص شرایط اخیر کارون اروند خرمشهر اظهار کرد: سال گذشته سقف قراردادی بازیکنان تا حدودی بالاتر بود اما امسال به دلیل کمبود بودجه موجود، تعدیل و محدودتر شده است. بازیکنان را تا حدودی محدود کردیم که مبلغ خود را پایین بیاورند.

وی ادامه داد: خیلی از بازیکنان را تا سقف ۱۰۰ یا ۱۲۰ و تعداد کمی را هم فقط توانستیم با قراداد ۱۵۰ میلیون بگیریم ، البته خیلی از بازیکنان از فصل گذشته هم طلب داشتند که احتمالاً این طلب ها هم به زودی از سوی مدیرعامل داده شود.

سرمربی کارون اروند خرمشهر افزود: در واقع نداشتن بودجه، دست و پای ما را می‌بندد. از مهره‌‌های پارسال تیم، با تعداد زیادی از بازیکنان در حال رایزنی هستیم که برگردند، البته تعدادی هم تیم دارند و امکان رایزنی وجود ندارد.

علوی با اشاره به هدف خود در کارون اروند خرمشهر اظهار کرد: هدف ما بیشتر، بومی گرایی است، همچنین به دنبال رایزنی جهت به خدمت گرفتن خروجی‌های تیم های بزرگ فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان و حتی نفت مسجد سلیمان نیز هستیم.

وی بیان کرد: واقعا شرایط ما در کارون اروند سخت است اما باز هم ناامید نیستیم چون در فوتبال هیچ چیز دور از انتظار نیست. هدف ما در کارون اروند همچنان مانند قبل است، همیشه چیزهایی که می‌خواهیم شاید اتفاق نیفتد، ما نمی توانیم هر بازیکنی که بخواهیم را جذب کنیم به همین دلیل اینجاست که ترجیح می دهیم هنر خود را به عنوان یک مربی نشان دهیم و موجب بهترین عملکرد از بازیکنان خود شویم.

علوی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار نخل اسپرت درخصوص شایعه جذب میلاد میداوودی گفت: این را اولین بار از شما می شنوم.

انتهای پیام