شناخت برترین‌های جودو نوجوانان خوزستان
شناخت برترین‌های جودو نوجوانان خوزستان

برترین‌های مسابقات جودو نوجوانان خوزستان معرفی شدند

به گزارش نخل اسپورت ،محمد مهرافشار، دبیر هیات جودو، جوجیتسو، کوراش و دفاع شخصی استان اظهارکرد: این مسابقات روز پنجشنبه، سوم مردادماه با حضور بیش از ۵۰ جودوکار از شهرستان‌های اهواز، اندیمشک، شوشتر، دزفول، سردشت،آبادان، هفتکل، باوی و بندرامام در اهواز برگزار شد.

وی با اشاره به نفرات برتر این دوره از مسابقات نیز گفت:‌ در وزن ۵۰ کیلوگرم صادق عشیری از اندیمشک و علی رکابی از اهواز به ترتیب اول و دوم شدند و امین عبودی از باوی و بابک توپال از دزفول عنوان سوم مشترک را به دست آوردند، در وزن ۵۵ کیلوگرم امیررضا کرکی از اندیمشک و علیرضا صدری از بندرامام به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و عبدالکریم معیدی از آبادان و رضا راشدی از هفتکل در رده سوم مشترک جای گرفتند و در وزن ۶۰ کیلوگرم یاسین رحیمی‌منش از اندیمشک و احمد شاهرخی‌فر از شوشتر به ترتیب مقام‌های اول ودوم را کسب کردند و عنوان سوم مشترک به مهدی اسفندیاری و جواد عارفی هر دو از دزفول رسید.

دبیر هیات جودو خوزستان عنوان کرد: در وزن ۶۶ کیلوگرم امیررضا فردوسی از اندیمشک و سیدمبین ضرغامی از اهواز به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و ماهان فرهانی‌زاده از آبادان و علی ساجدی‌کیا از شوشتر عنوان سوم مشنترک را به دست آوردند، در وزن ۷۳ کیلوگرم فرزاد پاپی از اندیمشک و محمدامین محمدزاده ازشوشتر به ترتیب اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک به امیربهادر عیدی‌پور از اهواز و مرتضی مطیری از باوی رسید و در وزن ۸۱ کیلوگرم رضا مختاری از سردشت و مهدی بسحاق از اندیمشک به ترتیب عنوان‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. در وزن ۸۱ کیلوگرم نفر سوم معرفی نشد.

وی بیان کرد: در وزن ۹۰- کیلوگرم علی پاپی از اندیمشک و علیرضا اگنیوری از باوی و در وزن ۹۰+ کیلوگرم حسام بابادی و سیدحسین موسوی هر دو از شوشتر عناوین اول و دوم اوزان خود را کسب کردند. در این دو وزن نیز نفرات سوم معرفی نشدند.

مهرافشار با مثبت بر شمردن سطح مسابقات، گفت: رقابت‌های نزدیک و با کیفیتی را در اوزان مختلف شاهد بودیم و نفرات برگزیده به اردوی تدارکاتی تیم استان دعوت شدند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان