خوزستان پایگاه قایقرانی زمستانه کشور شود
خوزستان پایگاه قایقرانی زمستانه کشور شود

سرپرست هیات قایقرانی خوزستان گفت: باتوجه به این‌که قایقرانی در فصل زمستان در بیشتر استان‌ها قابل انجام نیست، به فدراسیون درخواست داده‌ایم که خوزستان پایگاه قایقرانی زمستانه کشور شود.

به گزارش نخل اسپورت , جلال دریس اظهارکرد: رشته قایقرانی در ۱۳ شهرستان استان فعال است و نزدیک به ۲۰۰‌ ورزشکار در رده‌های سنی مختلف مشغول به فعالیت هستند که باتوجه به این پتانسیل وجود ظرفیت آبی خوب در خوزستان می‌طلبد اقدامات بهتری در بخث فعالیت بیشتر قایقرانی استان در هر دو بخش آقایان و بانوان داشته باشیم.

وی با اشاره به حضور در مجمع سالانه فدراسیون قایقرانی که روز سه‌شنبه در هتل المپیک برگزار شد، گفت: در این نشست به شرح ظرفیت‌ها آبی و انسانی موجود در خوزستان که معادل چندین استان کشور است، پرداختم و خواستار نگاه ویژه فدراسیون و وزارت ورزش به این رشته شدم.

سرپرست هیات قایقرانی خوزستان ادامه داد: همچنین در نشستی جداگانه با ریاست فدراسیون، عملکرد خود را زمان تصدی سرپرستی هیات تاکنون را عنوان کردم و خواستار ایجاد پایگاه قایقرانی زمستانه در نیمه دوم سال در خوزستان شدم چرا‌که در این مقطع زمانی، قایقرانی در اکثر استان‌ها قابل انجام نیست و در خوزستان می‌توانیم اردوها و مسابقات تیم های داخلی و خارجی را برگزار کنیم.

وی عنوان کرد: بر این اساس نیز قرار شد رییس فدراسیون قایقرانی در سفری چند روزه به استان خوزستان به ارزیابی ظرفیت‌های موجود بپردازد. اگر خوزستان بتواند پایگاه قایقرانی زمستانه کشور شود، این مهم به رونق و توسعه هر چه بیشتر این رشته در خوزستان و مطرح شدن بیشتر استان کمک شایانی خواهد داشت.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان