کاراته را در مناطق محروم اهواز فعال می‌کنیم
کاراته را در مناطق محروم اهواز فعال می‌کنیم

سرپرست هیئت کاراته خوزستان گفت: با توجه به آسیب‌های موجود در مناطق حاشیه شهر اهواز، قصد راه‌اندازی خانه‌های کاراته در این مناطق را داریم.

نگار افشین بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار نخل اسپورت، اظهار داشت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع مناطق محروم و حاشیه‌ای و همچنین مطرح شدن مباحثی مثل وهابیت در این مناطق باید در حوزه ورزش و به‌خصوص رشته مهیج و پرطرفدار کاراته بیشتر کار انجام شود تا بیشتر به ورزش گرایش پیدا کنند. از این رو این مسئله به یک اتحاد و هم‌دلی گسترده در میان اهالی ورزش به‌ویژه کاراته استان نیاز دارد.

وی افزود: منتقدین و موافقین کاراته خوزستان همه با هم باید دست در دست هم نهند تا به اوضاع کاراته استان سروسامان دهیم و این ورزش را از بحران خارج کنیم تا در نتیجه بتوانیم روزهای درخشان این رشته را در سطوح ملی و بین‌المللی مشاهده کنیم.

سرپرست هیات کاراته خوزستان گفت: پیشکسوتان، مربیان، داوران، ورزشکاران و همه کسانی که برای ورزش کاراته در استان زحمت کشیدند باید امروز در این شرایط حساس در کنار هم با ایجاد یکدلی برای ورزشی که سالیان سال برای آن زحمت کشیدند، اختلافات را کنار گذاشته و همه برای پیشرفت این ورزش در استان و رسیدن به اوج در سطح کشور تلاش کنند، برنامه‌های خوبی تدوین شده است که نیاز به همکاری تمامی کاراته‌کاهای استان می‌باشد تا بتوانیم به این اهداف دست یابیم.

افشین در پایان بیان کرد: طرح‌ها و پیشنهاداتی برای ایجاد خانه کاراته در مرکز استان و همچنین در مناطق محروم و حاشیه‌ای استان داریم که با توجه به حساسیت این مناطق این نیاز به‌شدت احساس می‌شود، این برنامه‌ها را پس از مطرح کردن با مدیرکل ورزش و جوانان استان به اطلاع جامعه کاراته استان خوزستان خواهیم رساند.

انتهای پیام