پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های علمی کاربردی
پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های علمی کاربردی

مسئول تربیت‌بدنی دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان گفت: کاروان ورزشی این دانشگاه با ۴۵ ورزشکار بانو و ۸۰ ورزشکار آقا در دو گروه، راهی مسابقات خواهند شد.

پدرام امیری مسئول تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نخل‌اسپورت، اظهار کرد: از سال گذشته برنامه ریزی‌های منسجم و دقیقی برای حضور هر چه باشکوه تر در این رویداد بزرگ، انجام شده است، و ورزشکاران این استان با تکیه بر اخلاق و منش پهلوانی پا به این رقابت‌های جذاب خواهند گذاشت.

وی ادامه داد: در شش ماه گذشته فراخوان‌های متعددی برای کشف استعداد های ورزشی انجام شده و دانشجویان ورزشکار برتر استان زیر نظر مربیان مجرب به تمرین پرداخته اند.

مسئول تربیت بدنی با بیان اینکه استان خوزستان سهمیه‌ی تیم‌های والیبال و فوتبال مردان را در المپیاد وزرات علوم کسب کرده، افزود: قصد داریم سهمیه رشته‌های دومیدانی، تنیس روی میز، بدمنیتون، کاراته پسران و کشتی فرنگی را در بخش پسران نیز کسب کنیم.

امیری گفت: قصد داریم برای اولین بار به امپراطوری استان تهران در کسب رتبه اول تیمی مسابقات المپیاد پایان دهیم، و این سکوی مهم را از آن استان خوزستان نمائیم.

وی در ادامه بیان کرد: کاروان تیم استان خوزستان در بخش بانوان در قالب ۷ رشته ورزشی، و آقایان در ۱۱ رشته ورزشی و بطور کامل و با تمام پتانسیل به این دوره از رقابت ها اعزام خواهد شد.

لازم به ذکر است پنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی واحد استان چهارمحال بختیاری در تاریخ ۵ الی ۹ مرداد در بخش بانوان و ۱۲ الی ۱۷مرداد ماه در بخش آقایان برگزار خواهد شد.

مسئول تربی بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان، در پایان گفت: جوایزی که در این دوره از مسابقات برای دانشجویان در نظر گرفته شده است به شرح زیر خواهد بود:

به نفرات برتر هر رشته ۵۰ درصد تخفیف شهریه،نفر دوم ۴۰ درصد، و نفر سوم ۳۰درصد تخفیف شهریه، همراه با مدال و کاپ قهرمانی دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام