۲ بازیکن تیم فولاد خوزستان مصدوم شدند
۲ بازیکن تیم فولاد خوزستان مصدوم شدند

اهواز - پزشک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ۲ بازیکن تیم فولاد در جریان تمرینات با مصدومیت روبه رو شدند اما وضعیت آنها نگران کننده نیست.

به گزارش نخل اسپرت , اکبر مرادی روز سه شنبه اظهار نظر کرد:میثم دورقی و میلاد بدرقه در تمرینات از ناحیه پا مصدوم شدند البته وضع آنها رو به بهبودی است و از هفته آینده به جمع بازیکنان اضافه می شوند.

وی بیان کرد: دیگر بازیکنان تیم به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار دارند و زیر نظر کادر فنی در حال تمرین کردن هستند.

زمان حضور بازیکنان فولاد در ایفمارک مشخص شد

پزشک تیم فولاد گفت: بازیکنان و کادر فنی تیم روز پنجم مرداد امسال با حضور در مرکز ارزیابی های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران (ایفمارک) مورد ارزیابی پزشکی قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: ایفمارک تنها مرکز مورد تایید فیفا است که زیرنظر فدراسیون فوتبال بوده و به تیم های ملی و باشگاهی خدمات ارایه می دهد.

مرادی افزود: انجام معاینات پیش از فصل طبق آخرین استاندارد بین المللی، انجام تست آمادگی جسمانی و سنجش مستقیم توان هوازی، تغذیه ورزشی و تعیین درصد چربی و مشاوره از جمله خدمات ارایه شده توسط مرکز ایفمارک است.

وی ادامه داد: در مرکز ایفمارک همچنین آزمایش خون، قلب و عروق و آزمایشات عملکردی هر بازیکن گرفته می شود و نتایج را در اختیار باشگاه قرار می دهند تا کادر پزشکی و کادر فنی بر اساس این اطلاعات از وضعیت بازیکن مطلع شوند.

پزشک تیم فولاد گفت: معمولاً از بازیکنان خارجی به دلیل اینکه پیش از این در بیرون از کشور بازی می کردند تست تکمیلی گرفته می شود تا باشگاه ها از وضعیت جسمانی آنها مطلع شوند، کولیبالی و پریرا ۲ بازیکن فولاد چون پارسال در لیگ ایران حضور داشتند دیگر نیازی به تست های تکمیلی ندارند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان