سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان: اصلاحات ورزشگاه بهنام محمدی تا آغاز لیگ انجام می‌شود
سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان: اصلاحات ورزشگاه بهنام محمدی تا آغاز لیگ انجام می‌شود

داریوش حسن‌پور، سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است که اصلاحات ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان تا شروع لیگ انجام خواهد شد.

به گزارش نخل‌اسپورت، داریوش حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان اظهار داشت: کارهای مربوط به اصلاح این ورزشگاه آغاز شده است و همکاران ما مشغول انجام کار هستند. به زودی دوربین‌ها در ورزشگاه نصب خواهند شد و بلیت‌فروشی الکترونیک هم در دستور کار قرار دارد.

وی درباره اینکه مهدی تاج به صراحت از باشگاه نفت مسجدسلیمان به خاطر آماده نبودن ورزشگاهش برای آغاز مسابقات لیگ برتر نام برده بود، تصریح کرد: سازمان لیگ باشگاه‌ها را به نصب دوربین در ورزشگاه‌ها، کنترل گیت‌های ورودی به ورزشگاه و فروش الکترونیکی بلیت مکلف کرده که هر سه مورد در مسجدسلیمان در حال انجام است. ما از این بابت مشکلی نداریم و کارها تا شروع مسابقات انجام می‌شوند. نمی‌دانم تاج چرا این صحبت را کرده است.

سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اردوی تدارکاتی این تیم نیز به تسنیم گفت: فعلاً در تهران حضور داریم و قرار است با تیم‌های نساجی، پیکان و صنعت نفت آبادان بازی کنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم