پایان انتخابی کونگ فو بانوان خوزستان
پایان انتخابی کونگ فو بانوان خوزستان

تیم های برتر رقابت های قهرمانی و انتخابی کونگ فو بانوان خوزستان مشخص شدند.

به گزارش نخل‌اسپورت، پریا افراز، نایب رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهارکرد: این مسابقات ۲۸ تیرماه در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به روش نیمه آزاد در بخش بانوان به مناسبت روز عفاف و حجاب به میزبانی ایذه برگزار شد.

وی گفت: ۱۱۶ ورزشکار از هشت شهرستان در این پیکارها حضور داشتند و مسابقات علاوه بر قهرمانی استان در رده سنی نوجوانان، انتخابی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور و در رده سنی جوانان انتخابی مسابقات قهرمانی کشوری نیز بود.

نایب رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی خوزستان با اشاره به تیم های برتر عنوان کرد: در رده سنی نونهالان تیم های دزفول الف، اندیکا الف و بهبهان الف، در رده سنی نوجوانان اندیکا الف، دزفول الف و اندیمشک، در رده سنی جوانان دزفول الف، اندیمشک الف و اهواز و در رده سنی بزرگسالان اهواز، اندیکا و اندیمشک به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

وی با بیان این که ورزشکاران در سطح خوبی با یکدیگر به رقابت پرداختند و مبارزاتی خوبی را شاهد بودیم، گفت: کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم هیات کونگ فو و هنرهای رزمی هندیجان رسید.

انتهای پیام