مشارکت اداره کل ورزش خوزستان در آماده سازی ورزشگاه شهدای فولاد
مشارکت اداره کل ورزش خوزستان در آماده سازی ورزشگاه شهدای فولاد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اداره کل ورزش استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان در آماده سازی ورزشگاه شهدای فولاد برای لیگ نوزدهم مشارکت خواهد داشت.

به گزارش نخل‌اسپورت , افشین حیدری گفت: درباره بازدید از ورزشگاه شهدای فولاد به همراه حاجتی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، اظهارکرد: باتوجه به الزامات فدراسیون فوتبال مبنی بر راه اندازی گیت های ورودی به ورزشگاه ها در راستای ایجاد امنیت و رفاه حال تماشاگران و فروش بلیت الکترونیکی و همچنین استفاده مردم از فضای بسیار خوب و در حد استانداردهای بین المللی این ورزشگاه، اداره کل ورزش و جوانان با حمایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به آماده سازی ورزشگاه فولاد اقدام می کند.

وی افزود: ورزشگاه شهدای فولاد از سرمایه های استان محسوب می شود که یک ورزشگاه مدرن با بهترین امکانات و تجهیزات است که می تواند به رشد و رونق هر چه بیشتر فوتبال خوزستان کمک کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: تلاش این است که ورزشگاه شهدای فولاد با آمادگی کامل و به نحو شایسته میزبان حریفان در لیگ نوزدهم باشد و شاهد بازی ها با کیفیت از تیم فولاد باشیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان