روند صعودی کاراته خوزستان آغاز شده است
روند صعودی کاراته خوزستان آغاز شده است

دبیر جدید هیئت کاراته خوزستان گفت: با تغییرات انجام شده روند صعودی کاراته خوزستان آغاز شده است و از همه اعضای جامعه کاراته خوزستان می‌خواهیم به پیشرفت کاراته استان کمک و مشارکت کنند.

به گزارش نخل‌اسپورت، وحید بهرمان، دبیر هیئت کاراته خوزستان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: از زحمات تمامی مربیان و اساتید گرامی کاراته استان خوزستان در بخش اقایان و بانوان که تا به امروز برای کاراته استان زحماتی زیادی متحمل شدند و از مسئولانی که باعث این تغییرات بوده‌اند تشکر می‌کنم و به سرپرست جدید هیئت تبریک می‌گویم.

وی افزود: قصد داریم تکاپوی خاصی را در کاراته خوزستان به‌وجود بیاوریم که این مهم با کمک همه علاقمندان، اساتید و ورزشکاران در هر بخشی اعم از کنترلی و آزاد میسر شده و با مشارکت همه عزیزان گامی بزرگ برداشته می‌شود.

دبیر هیئت کاراته خوزستان گفت: باید کاراته خوزستان به سال‌های خوب خودش برگردد و از این انزوا در جامعه کاراته کشور خصوصا در بخش کنترلی خارج شویم. اینکه کاراته‌کاهای کنترلی استان بتوانند به عضویت تیم ملی در بیایند و در اردوها حضور داشته باشند، یکی از اهداف پیش روی ما است.

وی ادامه داد: حتما با هماهنگی سرپرست محترم تغییرات گسترده‌ای خواهیم داشت و مربیان استان هم تغییراتی خواهند داشت که در این بین از قشر جوان استفاده ویژه‌ای خواهد شد.

بهرمان تأکید کرد: سعی داریم لیگ‌های استانی را هرچه زودتر راه‌اندازی کنیم و مسابقات بزرگ در بخش سبک‌های ازاد با هماهنگی اداره کل ورزش برگزار خواهیم کرد؛ امیدواریم با کمک مدیر کل بتوانیم یک خانه کاراته  به‌صورت مجزا برای کاراته استان راه اندازی کنیم.

وی افزود: اولین کار مهمی که جهت اجرا در دستور کار ما است، راه‌اندازی سایت هیئت کاراته استان است ، در این سال‌ها که کاراته در خوزستان فعالیت کرده سایتی نداشته است و پیگیری احکام ورزشکاران دیگر به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام خواهد شد.

دبیر هیئت کاراته خوزستان بیان کرد: در این برهه زمانی اجازه نمی‌دهیم که کسی قصد سو استفاده از کاراته داشته باشد و برخی افراد به این فکر نباشند که با رفتن رئیس سابق و آمدن سرپرست بتوانند در روند هیئت اختلال ایجاد کنند، اهل برخورد و کمیته انضباطی به هیچ وجه نیستیم ولی با هر کسی که بخواهد در روند پیشرفت کاراته استان سنگ اندازی کند برخورد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: از همه اهالی کاراته، بزرگان و جوانان عزیز تقاضا می‌کنم گذشته را فراموش کنند و بحث‌های گذشته را خاتمه دهند؛ باید نگاه رو به جلو داشته باشیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم.

بهرمان اظهار داشت: صمیمانه از همه  عزیزان تقاضا داریم در تمامی رویدادهای هیئت همکاری داشته باشند و اگر انتقادی هست به ما انتقال دهند، از همه اعضای جامعه کاراته استان بار دیگر میخواهم همه در کنار هم دست در دست هم به کاراته استان کمک کنیم.

وی بیان کرد: این قول را خواهم داد که انتخابات به نحو احسن و با درایت سرپرست هیئت انجام خواهد شد و به هیچ عنوانی هیات از کاندید خاصی حمایت نخواهد کرد؛ ما هم تابع رای مجمع هستیم و هر کسی که لایق‌تر باشد انتخاب خواهد شد.

بهرمان خاطرنشان کرد: تا زمانی که در هیئت هستیم به‌صورت جدی پیگیر تغییرات و پیشرفت خواهیم بود و ان‌شاالله شاهد تحول عظیمی خواهیم بود ضمن اینکه تمامی ابلاغ‌هایی که تا کنون صادر کرده‌ایم پا بر جا خواهند بود و دوستان می‌توانند پیگیر فعالیت‌های خود باشند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس خوزستان